1 Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiados laimėtojas Penktadienis, 19 Balandis 2019
2 Komiksų konkurso laimėtojai Penktadienis, 19 Balandis 2019
3 Dainų konkursų laimėtoja Penktadienis, 19 Balandis 2019
4 Saulės robotų mūšio laimėtojai Pirmadienis, 08 Balandis 2019
5 ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo prizininkas Pirmadienis, 08 Balandis 2019
6 Rusų k. olimpiados prizininkai Pirmadienis, 08 Balandis 2019
7 Olimpiadoje laimėjo bronzą Sekmadienis, 07 Balandis 2019
8 Fizikos olimpiada Pirmadienis, 01 Balandis 2019
9 Robotiados laimėtojai Pirmadienis, 25 Kovas 2019
10 „Siaustiniui“ – garbingas apdovanojimas Sekmadienis, 24 Kovas 2019
11 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Penktadienis, 15 Kovas 2019
12 Gimnazijos teatras vaidins Pasvalyje Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
13 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
14 Regioninio meninio skaitymo konkurso laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
15 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
16 Pirmokai žinias tikrinosi kalbos viktorinoje Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
17 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
18 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
19 Pavasarį programuotojų ir robotų konstruktorių laukia daug konkursų ir varžybų Sekmadienis, 03 Kovas 2019
20 Ateitininkai padarė gerą darbą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
21 Istorijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
22 Viktorinoje apie Vaižgantą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
23 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
24 „Siaustinio“ šokėjams – „Aukso paukštė“ Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
25 Rusų k. olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 16 Vasaris 2019
26 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 10 Vasaris 2019
27 Bebro 2 etapo laimėtojai Pirmadienis, 04 Vasaris 2019
28 Puikus skaitovų įvertinimas Trečiadienis, 30 Sausis 2019
29 Dalyvavimas varžybose motyvuoja kurti ir įgyvendinti naujas idėjas Sekmadienis, 27 Sausis 2019
30 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 27 Sausis 2019
31 Lietuvių kalbos olimpiados laimėtojos Sekmadienis, 27 Sausis 2019
32 Išrinkome geriausius skaitovus Antradienis, 22 Sausis 2019
33 Iš Klaipėdos parsivežėme dvi taures Pirmadienis, 21 Sausis 2019
34 Matematikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
35 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
36 Sėkmė konkurse Trečiadienis, 16 Sausis 2019
37 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Trečiadienis, 16 Sausis 2019
38 Dalyvavome televizijos viktorinoje Penktadienis, 11 Sausis 2019
39 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapas Penktadienis, 04 Sausis 2019
40 Gimnazistai pagerbti Valdovų rūmuose Trečiadienis, 19 Gruodis 2018
41 Iš latvių tikrai yra ko pasimokyti Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
42 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
43 Informatikos olimpiada Sekmadienis, 09 Gruodis 2018
44 Apie AIDS reikia žinoti Trečiadienis, 05 Gruodis 2018
45 Iš „Robotex 2018“ sugrįžus Pirmadienis, 03 Gruodis 2018
46 Rašyti dienoraštį įdomu Šeštadienis, 01 Gruodis 2018
47 2018 m. „Bebro“ konkurso rezultatai Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018
48 Gimnazijos „maximalistai“ Sekmadienis, 25 Lapkritis 2018
49 Laimėjome prizą – kelionę į Strasbūrą Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018
50 Prizas filmo kūrėjams – kelionė į Strasbūrą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
51 Laimėjome viktoriną apie Holokaustą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
52 Antrokai varžėsi dainuodami Penktadienis, 08 Birželis 2018
53 2017–2018 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018
54 Sveikiname Simoną Melaiką - Ic klasės mokinį Pirmadienis, 07 Gegužė 2018
55 Iš dailės olimpiados – su pagyrimo raštu Sekmadienis, 29 Balandis 2018
56 Dainų konkurso prizininkai Trečiadienis, 25 Balandis 2018
57 Simonas Melaika – 2018-ųjų eruditas Trečiadienis, 18 Balandis 2018
58 Iš olimpiados – su medaliais Pirmadienis, 16 Balandis 2018
59 Rusų k. olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 25 Kovas 2018
60 Eilėraščius galima „prisijaukinti“ Pirmadienis, 19 Kovas 2018
61 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Antradienis, 13 Kovas 2018
62 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 11 Kovas 2018
63 Robotiada-2018 Sekmadienis, 04 Kovas 2018
64 Dr. J.P. Kazicko Aukštaitijos moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 02 Kovas 2018
65 Matematikų varžybose Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
66 Ekonomikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
67 Istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 28 Vasaris 2018
68 First LEGO League dalyviai Antradienis, 27 Vasaris 2018
69 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
70 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
71 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo prizininkė Sekmadienis, 11 Vasaris 2018
72 Eilėraščio įspūdis atsiskleidė nuotraukoje Antradienis, 06 Vasaris 2018
73 Fizikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 06 Vasaris 2018
74 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapo laimėtojos Trečiadienis, 31 Sausis 2018
75 Lietuvių kalbos olimpiados prizininkės Antradienis, 30 Sausis 2018
76 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Šeštadienis, 27 Sausis 2018
77 Anglų kalbos konkurso miesto etapo laimėtoja Šeštadienis, 27 Sausis 2018
78 Išrinkome geriausius skaitovus Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018
79 Anglų kalbos olimpiados miesto etapo prizininkės Antradienis, 16 Sausis 2018
80 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 16 Sausis 2018
81 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018
82 Iš idėjų mugės sugrįžus Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
83 Informatikos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
84 Akvilė – „Eurodebatų“ nugalėtoja Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017
85 Bronzos medalis tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Antradienis, 12 Gruodis 2017
86 Į viktorinos finalą pateko Simonas Sekmadienis, 10 Gruodis 2017
87 Įvertintos dainų kūrėjos Pirmadienis, 04 Gruodis 2017
88 Taurė vėl mūsų! Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017
89 „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
90 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
91 Išrinkta geriausia nuotrauka Pirmadienis, 16 Spalis 2017
92 Konstitucijos egzamino antrojo etapo dalyviai Ketvirtadienis, 05 Spalis 2017
93 2017 m. egzaminų rezultatai Ketvirtadienis, 13 Liepa 2017
94 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
95 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
96 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
97 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
98 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
99 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
100 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
101 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
102 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
103 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
104 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
105 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
106 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
107 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
108 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
109 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
110 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
111 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
112 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
113 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
114 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
115 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
116 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
117 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
118 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
119 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
120 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
121 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
122 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
123 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
124 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
125 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
126 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
127 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
128 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
129 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
130 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
131 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
132 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
133 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
134 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
135 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
136 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
137 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
138 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
139 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
140 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
141 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
142 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
143 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
144 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
145 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
146 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
147 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
148 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
149 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
150 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
151 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
152 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
153 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
154 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
155 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
156 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
157 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
158 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
159 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
160 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
161 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
162 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
163 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
164 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
165 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
166 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
167 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
168 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
169 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
170 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
171 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
172 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
173 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
174 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
175 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
176 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
177 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
178 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
179 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
180 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
181 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
182 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
183 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
184 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
185 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
186 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
187 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
188 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
189 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
190 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
191 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
192 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
193 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
194 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
195 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
196 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
197 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
198 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
199 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
200 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
201 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
202 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
203 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
204 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
205 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
206 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
207 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
208 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
209 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
210 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
211 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
212 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
213 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
214 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
215 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
216 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
217 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
218 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
219 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
220 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
221 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
222 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
223 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
224 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
225 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
226 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
227 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
228 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
229 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
230 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
231 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
232 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
233 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
234 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
235 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
236 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
237 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
238 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
239 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
240 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
241 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
242 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
243 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
244 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
245 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
246 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
247 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
248 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
249 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
250 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
251 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
252 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
253 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
254 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
255 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
256 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
257 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
258 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
259 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
260 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
261 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
262 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
263 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
264 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
265 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
266 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
267 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
268 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
269 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
270 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
271 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
272 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
273 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
274 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
275 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
276 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
277 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
278 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
279 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
280 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
281 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
282 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
283 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
284 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
285 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
286 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
287 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
288 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
289 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
290 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
291 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
292 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
293 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
294 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
295 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
296 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
297 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
298 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
299 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
300 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
301 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
302 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
303 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
304 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
305 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
306 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
307 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
308 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
309 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
310 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
311 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
312 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
313 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
314 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
315 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
316 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
317 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
318 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
319 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
320 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
321 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
322 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
323 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
324 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
325 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
326 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
327 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
328 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
329 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
330 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
331 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
332 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
333 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
334 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
335 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
336 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
337 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
338 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
339 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
340 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
341 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
342 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
343 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
344 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
345 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
346 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
347 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
348 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
349 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
350 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
351 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
352 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
353 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
354 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
355 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
356 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
357 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
358 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
359 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
360 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
361 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
362 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
363 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
364 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
365 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
366 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
367 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
368 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
369 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
370 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
371 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
372 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
373 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
374 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
375 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
376 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
377 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
378 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
379 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
380 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
381 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
382 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
383 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
384 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
385 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
386 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
387 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
388 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
389 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
390 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
391 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
392 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
393 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
394 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
395 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
396 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
397 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
398 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
399 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
400 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
401 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
402 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
403 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
404 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
405 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
406 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
407 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
408 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
409 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
410 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
411 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
412 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009