1 Fizikos olimpiada Pirmadienis, 01 Balandis 2019
2 Robotiados laimėtojai Pirmadienis, 25 Kovas 2019
3 „Siaustiniui“ – garbingas apdovanojimas Sekmadienis, 24 Kovas 2019
4 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Penktadienis, 15 Kovas 2019
5 Gimnazijos teatras vaidins Pasvalyje Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
6 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
7 Regioninio meninio skaitymo konkurso laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
8 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
9 Pirmokai žinias tikrinosi kalbos viktorinoje Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
10 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
11 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
12 Pavasarį programuotojų ir robotų konstruktorių laukia daug konkursų ir varžybų Sekmadienis, 03 Kovas 2019
13 Ateitininkai padarė gerą darbą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
14 Istorijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
15 Viktorinoje apie Vaižgantą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
16 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
17 „Siaustinio“ šokėjams – „Aukso paukštė“ Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
18 Rusų k. olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 16 Vasaris 2019
19 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 10 Vasaris 2019
20 Bebro 2 etapo laimėtojai Pirmadienis, 04 Vasaris 2019
21 Puikus skaitovų įvertinimas Trečiadienis, 30 Sausis 2019
22 Dalyvavimas varžybose motyvuoja kurti ir įgyvendinti naujas idėjas Sekmadienis, 27 Sausis 2019
23 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 27 Sausis 2019
24 Lietuvių kalbos olimpiados laimėtojos Sekmadienis, 27 Sausis 2019
25 Išrinkome geriausius skaitovus Antradienis, 22 Sausis 2019
26 Iš Klaipėdos parsivežėme dvi taures Pirmadienis, 21 Sausis 2019
27 Matematikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
28 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
29 Sėkmė konkurse Trečiadienis, 16 Sausis 2019
30 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Trečiadienis, 16 Sausis 2019
31 Dalyvavome televizijos viktorinoje Penktadienis, 11 Sausis 2019
32 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapas Penktadienis, 04 Sausis 2019
33 Gimnazistai pagerbti Valdovų rūmuose Trečiadienis, 19 Gruodis 2018
34 Iš latvių tikrai yra ko pasimokyti Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
35 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
36 Informatikos olimpiada Sekmadienis, 09 Gruodis 2018
37 Apie AIDS reikia žinoti Trečiadienis, 05 Gruodis 2018
38 Iš „Robotex 2018“ sugrįžus Pirmadienis, 03 Gruodis 2018
39 Rašyti dienoraštį įdomu Šeštadienis, 01 Gruodis 2018
40 2018 m. „Bebro“ konkurso rezultatai Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018
41 Gimnazijos „maximalistai“ Sekmadienis, 25 Lapkritis 2018
42 Laimėjome prizą – kelionę į Strasbūrą Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018
43 Prizas filmo kūrėjams – kelionė į Strasbūrą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
44 Laimėjome viktoriną apie Holokaustą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
45 Antrokai varžėsi dainuodami Penktadienis, 08 Birželis 2018
46 2017–2018 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018
47 Sveikiname Simoną Melaiką - Ic klasės mokinį Pirmadienis, 07 Gegužė 2018
48 Iš dailės olimpiados – su pagyrimo raštu Sekmadienis, 29 Balandis 2018
49 Dainų konkurso prizininkai Trečiadienis, 25 Balandis 2018
50 Simonas Melaika – 2018-ųjų eruditas Trečiadienis, 18 Balandis 2018
51 Iš olimpiados – su medaliais Pirmadienis, 16 Balandis 2018
52 Rusų k. olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 25 Kovas 2018
53 Eilėraščius galima „prisijaukinti“ Pirmadienis, 19 Kovas 2018
54 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Antradienis, 13 Kovas 2018
55 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 11 Kovas 2018
56 Robotiada-2018 Sekmadienis, 04 Kovas 2018
57 Dr. J.P. Kazicko Aukštaitijos moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 02 Kovas 2018
58 Matematikų varžybose Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
59 Ekonomikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
60 Istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 28 Vasaris 2018
61 First LEGO League dalyviai Antradienis, 27 Vasaris 2018
62 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
63 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
64 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo prizininkė Sekmadienis, 11 Vasaris 2018
65 Eilėraščio įspūdis atsiskleidė nuotraukoje Antradienis, 06 Vasaris 2018
66 Fizikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 06 Vasaris 2018
67 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapo laimėtojos Trečiadienis, 31 Sausis 2018
68 Lietuvių kalbos olimpiados prizininkės Antradienis, 30 Sausis 2018
69 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Šeštadienis, 27 Sausis 2018
70 Anglų kalbos konkurso miesto etapo laimėtoja Šeštadienis, 27 Sausis 2018
71 Išrinkome geriausius skaitovus Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018
72 Anglų kalbos olimpiados miesto etapo prizininkės Antradienis, 16 Sausis 2018
73 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 16 Sausis 2018
74 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018
75 Iš idėjų mugės sugrįžus Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
76 Informatikos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
77 Akvilė – „Eurodebatų“ nugalėtoja Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017
78 Bronzos medalis tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Antradienis, 12 Gruodis 2017
79 Į viktorinos finalą pateko Simonas Sekmadienis, 10 Gruodis 2017
80 Įvertintos dainų kūrėjos Pirmadienis, 04 Gruodis 2017
81 Taurė vėl mūsų! Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017
82 „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
83 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
84 Išrinkta geriausia nuotrauka Pirmadienis, 16 Spalis 2017
85 Konstitucijos egzamino antrojo etapo dalyviai Ketvirtadienis, 05 Spalis 2017
86 2017 m. egzaminų rezultatai Ketvirtadienis, 13 Liepa 2017
87 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
88 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
89 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
90 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
91 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
92 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
93 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
94 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
95 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
96 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
97 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
98 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
99 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
100 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
101 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
102 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
103 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
104 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
105 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
106 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
107 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
108 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
109 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
110 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
111 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
112 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
113 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
114 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
115 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
116 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
117 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
118 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
119 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
120 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
121 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
122 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
123 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
124 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
125 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
126 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
127 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
128 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
129 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
130 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
131 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
132 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
133 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
134 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
135 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
136 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
137 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
138 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
139 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
140 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
141 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
142 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
143 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
144 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
145 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
146 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
147 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
148 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
149 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
150 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
151 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
152 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
153 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
154 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
155 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
156 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
157 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
158 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
159 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
160 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
161 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
162 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
163 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
164 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
165 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
166 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
167 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
168 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
169 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
170 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
171 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
172 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
173 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
174 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
175 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
176 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
177 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
178 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
179 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
180 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
181 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
182 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
183 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
184 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
185 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
186 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
187 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
188 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
189 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
190 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
191 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
192 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
193 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
194 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
195 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
196 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
197 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
198 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
199 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
200 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
201 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
202 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
203 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
204 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
205 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
206 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
207 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
208 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
209 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
210 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
211 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
212 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
213 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
214 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
215 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
216 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
217 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
218 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
219 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
220 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
221 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
222 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
223 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
224 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
225 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
226 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
227 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
228 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
229 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
230 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
231 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
232 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
233 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
234 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
235 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
236 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
237 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
238 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
239 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
240 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
241 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
242 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
243 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
244 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
245 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
246 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
247 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
248 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
249 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
250 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
251 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
252 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
253 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
254 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
255 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
256 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
257 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
258 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
259 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
260 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
261 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
262 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
263 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
264 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
265 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
266 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
267 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
268 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
269 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
270 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
271 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
272 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
273 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
274 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
275 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
276 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
277 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
278 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
279 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
280 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
281 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
282 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
283 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
284 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
285 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
286 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
287 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
288 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
289 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
290 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
291 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
292 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
293 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
294 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
295 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
296 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
297 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
298 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
299 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
300 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
301 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
302 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
303 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
304 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
305 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
306 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
307 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
308 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
309 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
310 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
311 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
312 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
313 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
314 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
315 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
316 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
317 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
318 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
319 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
320 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
321 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
322 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
323 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
324 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
325 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
326 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
327 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
328 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
329 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
330 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
331 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
332 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
333 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
334 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
335 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
336 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
337 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
338 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
339 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
340 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
341 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
342 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
343 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
344 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
345 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
346 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
347 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
348 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
349 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
350 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
351 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
352 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
353 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
354 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
355 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
356 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
357 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
358 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
359 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
360 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
361 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
362 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
363 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
364 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
365 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
366 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
367 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
368 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
369 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
370 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
371 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
372 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
373 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
374 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
375 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
376 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
377 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
378 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
379 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
380 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
381 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
382 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
383 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
384 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
385 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
386 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
387 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
388 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
389 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
390 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
391 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
392 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
393 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
394 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
395 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
396 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
397 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
398 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
399 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
400 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
401 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
402 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
403 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
404 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
405 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009