Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 19:49

Ateitininkai smagiai leido vasaros atostogas

Dovilė BIKULČIŪTĖ, IIId klasė

 

Besibaigiant vasarai, rugpjūčio 12-19 dienomis, Juozo Balčikonio gimnazijos ateitininkai kartu su Panevėžio krašto ateitininkų valdyba Berčiūnuose surengė krašto ateitininkų stovyklą „Mūs gyvybės versmės“. Mūsų gimnazistai dirbo stovyklos vadovais, kai kuriems teko įsijausti ir į mokytojo vaidmenį: Dovilė Bikulčiūtė (IIId) ir Aleksandra Kubiliūtė (IIb) mokė mažąsias mergaites pinti, lankstyti iš popieriaus, o Domantė Bikulčiūtė (IIId) ir Svajūnė Goštautaitė (IVc) kartu su savo būrelio žurnalistais kūrė stovyklos laikraštį „Berčiūnų vakaro žinios“. Abiturientas Justas Svirelis stovyklautojus kantriai mokė šokio subtilybių. Kiekvienas stovyklos dalyvis galėjo išbandyti savo meninius gebėjimus organizuojant vakaro programas, teminius vakarus.

Be to, ateitininkai apsilankė Karaliaus Mindaugo motorizuotajame pėstininkų batalione, dalyvavo dviejų dienų piligriminiame žygyje į Krekenavą. Šio žygio tikslas – didieji Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės) atlaidai. Tai buvo išbandymas ne tik mažiesiems, bet ir mums, gimnazistams.

Tokios stovyklos ugdo vaikų ištvermę, kūrybingumą, meilę Tėvynei, lavina bendravimo įgūdžius. Džiugu, kad surengti vaasros stovyklą labai padėjo buvę Juozo Balčikonio gimnazijos mokiniai ateitininkai, dabar jau studentai, Korp! Grandis nariai: Martyna Bikulčiūtė, Simona Paurazaitė, Viktorija Čybaitė, Tomas Užusienis ir Rūta Mataitytė.                                                                                                                                                

Mūsų gimnazijos mokinei Laurai Užusienytei (IVc) nusišypsojo laimė vėl dalyvauti tarptautinėje stovykloje Šveicarijoje. Į stovyklą iš Lietuvos buvo atrinkti tik keli dalyviai, todėl džiaugiamės, kad viena iš jų – mūsų  gimnazijos ateitininkų organizacijos narė.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01/18 
start stop bwd fwd