Ketvirtadienis, 29 Rugsėjis 2011 16:43

Ateitininkės stovyklavo Ispanijoje

Laura UŽUSIENYTĖ, IIIc klasė

Šią vasarą Ispanijoje, Barselonoje, vyko tarptautinė FIMCAP stovykla „The power of You(th)“. Į ją susirinko anksčiau tarptautiniuose projektuose nedalyvavę 16-20 metų amžiaus jaunuoliai iš Maltos, Italijos, Danijos, Rumunijos, Ispanijos, Slovėnijos.

Lietuvai tarptautinėje stovykloje atstovavo trys Juozo Balčikonio gimnazijos mokinės, ateitininkų organizacijos narės Laura Užusienytė bei Dovilė ir Domantė Bikulčiūtės.

Barselonoje gimnazistės ne tik pristatė tradicinius lietuviškus valgius (juodą duoną bei „Šakotį“), bet ir dainavo lietuvių liaudies dainas, papasakojo apie ateitininkų organizaciją, jos veiklą.

Stovyklos dalyviai susipažino su žmonėmis iš įvairių šalių, daug sužinojo apie savanorystės svarbą.