Trečiadienis, 23 Kovas 2011 17:47

Kalbos viktorinoje varžėsi pirmokai

Gimnazijoje prasidėjo Kalbos savaitė, skirta Juozo Balčikonio 126-osioms ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 150-osioms gimimo metinėms.

Pirmadienį pirmokai keliavo į Ėriškius, aplankė J.Balčikonio kapą, o antradienį  varžėsi Kalbos viktorinoje. Jiems prireikė ir žinių, ir išradingumo, nes užduotys buvo labai įvairios: komandoms teko ruošti prisistatymus, atlikti rašybos, kalbos kultūros užduotis. Buvo  įdomu klausyti, ką pirmokai žino apie J.Balčikonį. Visi puikiai paaiškino mūsų gimnazistų pavardžių kilmę. Mėgstantiems ir nemėgstantiems skaityti teko pasukti galvas, kas yra pateiktų tekstų autoriai. Dainos konkursas parodė, kad pirmaklasiai muzikalūs, dainingi.

Geriausiai viktorinoje sekėsi Ig klasės komandai, ji laimėjo I vietą. II vieta atiteko Ia klasei, o III vieta – Ib klasei. Neužėmusiems prizinių vietų tikrai nėra ko nuliūsti – jie daug sužinojo.    

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
01/13 
start stop bwd fwd