Penktadienis, 18 Kovas 2011 12:59
Švari kalba – švari galva
 
IIf klasės mokinys Mykolas Jasponis tapo nacionalinio konkurso „Švari kalba – švari galva“ laureatu. Vilniuje vykusiame konkurso II etape gimnazistas puikiai kompiuteriu atliko lietuvių kalbos užduotis ir tarp šalies dešimtokų užėmė antrąją vietą. 
Iš viso konkurse, kurį ketvirtą kartą surengė bendrovė „Tilde IT“, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Valstybinė lietuvių kalbos komisija bei ryšių su visuomene agentūra „Strateginių komunikacijų centras“, dalyvavo per 8,5 tūkstančio 6-10 klasių mokinių iš visos Lietuvos.
Konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyko Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose, istorinėje Kovo 11-osios salėje. Renginio dalyvius sveikino Seimo pirmininkė Irena Degutienė, už lietuvių kalbos mokėjimą ir jos taisyklingą vartojimą internete gyrė Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė Irena Smetonienė, laureatus apdovanojo konkursą organizavusių bendrovių, ministerijos atstovai.
1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd