Šeštadienis, 21 Rugsėjis 2019 13:43

Įdomus projektas

Mūsų gimnazijos I-II klasių mokiniai prisijungė prie  "Design. Engineer. Construct! LT" (DEC LT) projekto, kurio pradžia buvo paskelbta rugsėjo 17 d.  KTU Santakos slėnyje.

Projekte, be mūsų gimnazistų, dar dalyvauja KTU Inžinerinio licėjaus ir Vilniaus Žemynos gimnazijos moksleiviai. Jie visus metus kurs Džeimso Bondo viešbutį!

Projekto atidaryme savo patirtimi pasidalino KTU Statybos ir architektūros fakulteto studentas ir jaunasis inžinierius Airimas Rocius, dėstytojas ir architektas Gintaras Prikockis, Park INN by Radisson Blu viešbučio direktorė Jūratė Rudienė.

Projekto komanda moksleivius supažindino su užduotimi ir jų laukiančiais darbais.

Mūsų gimnazistams talkins dailės mokytojas Gintaras Grigas, informacinių technologijų mokytoja Birutė Diržytė ir gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas.

projektas
projektas 2