Antradienis, 28 Gegužė 2019 19:58

Gimnazija kiekvieną pavasarį suskaičiuoja savo mokinių laimėjimus įvairiose olimpiadose, varžybose, konkursuose. Paprastai tų laimėjimų būna nemažai, tačiau dar niekada nebuvo tiek daug kaip šiais mokslo metais. Šiemet 78 olimpiadose (32 – miesto, 37 – šalies, 9 – tarptautinėse) prizininkais tapo net 382 gimnazistai. Laimėtos 48 pirmosios vietos, 43 antrosios vietos, 47 trečiosios vietos. Tokių aukštų rezultatų mokiniams pasiekti padėjo 36 įvairių dalykų mokytojai. Kaip ir kiekvieną pavasarį, gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas mokytojus, kurių mokiniai tapo olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkais, pakvietė išgerti kavos ir gražiai padėkojo už nuoširdų darbą. Mokytojus pradžiugino mielos dovanėlės – raudoni moliniai obuoliukai.