Trečiadienis, 13 Kovas 2019 22:03

Krašto ateitininkai šventė visi drauge

Irena BIKULČIENĖ, gimnazijos ateitininkų vadovė

Panevėžio krašto ateitininkai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo Juozo Balčikonio gimnazijoje. Švęsti visiems kartu tapo gražia tradicija – šiemet ateitininkai į gimnazijoje buvo susirinkę jau dvyliktą kartą. Į šventinį renginį „Aš po Lietuvos dangum“ atvyko atstovų iš Pandėlio, Velžio, Panevėžio „Minties“ gimnazijų, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos ir Alfonso Lipniūno progimnazijos. Renginį Jazzu daina „Rudens naktis sustojo“ pradėjo mūsų gimnazijos Ie klasės moksleivė Miglė Petrulaitytė. Po to vedėjai Gabrielė Juknevičiūtė (IIIc) ir Titas Kriaupas (IIb) visus pakvietė į orientacinį žaidimą „Apžvalgos ratas“. Mūsų gimnazijos ateitininkai, vadovaudami dalyvių grupelėms ir keliaudami po miestą, visus supažindino su istoriniais miesto objektais. Grįžus į gimnaziją laukė poezijos ir dainų popietė „Tėvynė šneka – aš girdžiu“. Eiles skaitė ir dainas dainavo svečiai, mūsų gimnazijos ateitininkai ir jų draugai. Renginį vainikavo kartu sudainuota A.Smilgevičiūtės daina „Sudainuokime Lietuvą“.