Šeštadienis, 16 Vasaris 2019 23:11

Irano kaleidoskopas

Lina PAUŽUOLIENĖ, dailės mokytoja

Mūsų gimnazijos skaityklos galerijoje „Skaistykla“ savo fotografijų parodą „Irano kaleidoskopas“ pristatė autorė Irina Dementjeva. Autorė yra anglų kalbos mokytoja, jos didžiausias pomėgis keliauti ir įdomiausias akimirkas fiksuoti fotoaparatu. I. Dementjeva į parodos atidarymą atsinešė savo vaikystės žaislą kaleidoskopą. Renginio dalyviai turėjo galimybę pasidžiaugti nepakartojamomis kaleidoskopo kompozicijomis, kurios, kaip ir kiekvienas fotoaparatu užfiksuotas vaizdas, priklauso nuo tam tikro apšvietimo, matymo kampo, autoriaus idėjos ir kitų susiklosčiusių aplinkybių. Autorės fotografijose perteiktas savitas požiūris į Iraną. Kaip teigia I. Dementjeva, praėjus daugiau laiko, kai kurie įspūdžiai užsimiršta, tačiau vėl pažvelgus į užfiksuotas akimirkas, atmintyje atgyja ne tik lankyti objektai, matyti žmonės, bet ir spalvos, kvapai, patirtos emocijos ir nuotykiai. Dėkojame autorei už parodą, linkime daug kelionių, gražių ir prasmingų kadrų.