Antradienis, 29 Gruodis 2009 09:24

 

  Išrinkti geriausi projekto „Tinka visiems“ logotipai

Baigėsi Comenius projekto „Tinka visiems“ logotipo kūrimo konkurso finalas. Konkurse dalyvavę pirmų gimnazijos klasių mokiniai pirmajam etapui pateikė 104 logotipus, o į finalą gimnazistai balsuodami atrinko 10 geriausių.

Finalininkų darbus atidžiai vertino ne tik gimnazistai, bet ir kompetentinga komisija, kurią sudarė Dailės mokyklos pavaduotoja Audronė Varkalienė, Juozo Balčikonio gimnazijos dailės mokytojai Gintaras Grigas, Lina Paužuolienė, technologijų mokytoja Jūratė Lazdauskaitė bei anglų kalbos mokytoja ir projekto koordinatorė Loreta Jusienė.


Geriausiais pripažinti penki logotipai, kuriuos sukūrė šie gimnazistai:

  1. Arvydas Kuncė, If kl. (logotipas nr. 96)
  2. Albinas Stonys Ia kl. (logotipas nr. 111)
  3. Mantas Varnas Ig kl. (logotipas nr. 98)
  4. Antanas Kascėnas Ic kl. (logotipas nr. 21)
  5. Arminas Novakas Ib kl. (logotipas nr. 84)
Albinas_Stonys_Ia_kl
Albinas_Stonys_Ia_kl
Antanas_Kascenas_Ic_kl
Arminas_Novakas_Ib_kl
Arvydas_Kunce_If_kl
Mantas_Varnas_Ig_kl