Trečiadienis, 16 Gegužė 2012 18:20

Talentingą kūrėją domina žmogus

Fausta DIRSYTĖ, Kornelija ŠAPARNYTĖ, IVh klasė

 

Gegužės 14 dieną gimnazijos skaitykloje pristatyta Viktorijos Leleivaitės (IVh klasė) dailės darbų paroda. Ne vienas renginio dalyvis tvirtino, jog Viktorijos darbai įspūdingi ir ji tikrai turinti Dievo dovaną. Abiturientės kūriniai išsiskiria ryškumu, stipria emocija, drąsa. Juos kurdama autorė naudojo įvairią techniką. Daugelyje darbų – žmogus. Jam parodos autorė skiria ypač daug dėmesio. Viktorija talentingai perteikė žmogaus būsenas, dvasinius išgyvenimus. Mergina iš tikrųjų yra talentinga, tad linkime jai kuo didžiausios sėkmės ateityje. Susidomėjusius gimnazistus maloniai kviečiame apsilankyti skaitykloje ir įvertinti Viktorijos kūrybą.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
01/10 
start stop bwd fwd