Trečiadienis, 18 Gegužė 2011 22:58

Poezijos pavasarį – nauja gimnazistų knyga

Rita MIKNEVIČIENĖ, mokytoja

Lietuvoje vyksta tradicinis Poezijos pavasaris. Džiugu, kad ir mūsų gimnazijos kūrėjai gali patirti džiaugsmą – jų rankose Juozo Balčikonio gimnazijos mokinių kūrybos almanachas „Kad liktų esmė“. Almanachas apima 2005 – 2011 metus, jame net 38 kūrėjų darbai – poetų, prozininkų tekstus prasmingai iliustravo dailininkų darbai.

Almanacho idėjos autorius direktorius Raimondas Dambrauskas pristatyme pasidžiaugė ir talentingais gimnazistais, ir tuo, kad dabar turėsime knygą, patvirtinančią, jog gimnazija kupina kūrybinės dvasios.

Apie knygos kelią papasakojo jos sudarytojas mokytojas Egidijus Miknevičius.

Dailės mokytoja Lina Paužuolienė pasidžiaugė dailininkų darbais. Pasak jos, nė vienam tekstui nebuvo kurta speciali iliustracija, bet kiekvienas raižinys ar grafikos darbas, rodos, atrado savo tekstą, susijungė su juo, praplėsdamas jo prasmes, skatindamas skaitytoją interpretuoti.

Jaunieji kūrėjai, pasibaigus renginiui, išėjo nešini knyga – paprasta, šilta, SAVA.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
01/16 
start stop bwd fwd