Šeštadienis, 31 Kovas 2012 16:02
 
Pirmokai varžėsi lietuvių kalbos konkurse
Gerda DUGNAITĖ, Ieva KANAPECKAITĖ, IVc klasė

Kovo 28-ąją gimnazijos aktų salėje vyko tradicija tapęs lietuvių kalbos konkursas-viktorina „Moki žodį – žinai kelią”. Šis renginys kasmet organizuojamas kovo pabaigoje ir yra skirtas paminėti Juozo Balčikonio gimtadienį. Konkurse varžėsi pirmokų komandos – po penkis atstovus iš kiekvienos klasės. Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Miliukaitė, o jį vedė IVc klasės mokinės Gerda Dugnaitė ir Ieva Kanapeckaitė. 
Pirmokai konkurse atskleidė ir savo žinias, ir kūrybinius sugebėjimus: taisė netaisyklingus sakinius, piešiniais iliustravo klaidas, dainavo liaudies dainas, kūrė pasakas. Aktyvūs „sirgaliai“ papildė kiekvienos klasės taškų kraitį, atsakinėdami į klausimus. Ypač aktyvūs buvo pirmųjų klasių lietuvių kalbos mokytojai. Jie sugebėjo ir atsakyti į labai suktus klausimus, ir pašmaikštauti. 
Renginio pabaigoje direktoriaus pavaduotoja Danutė Sliosoraitė pasveikino tris geriausiai pasirodžiusias komandas: trečiąją vietą užėmė Ie klasė, antra liko Ib, o geriausiai lietuvių kalbą išmanančia klase pripažinta Ic.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01/23 
start stop bwd fwd