Priėmimas į gimnaziją 2019
Savivaldybės informacija apie konkursus
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Juozo Balčikonio gimnazija
Trečiadienis, 19 Birželis 2019 03:56

Mokytojai tobulinsis kursuose

 

Loreta JUSIENĖ, projekto koordinatorė

 

Socialinis emocinis ugdymas mokykloje yra viena svarbiausių ir veiksmingiausių geros mokinių psichikos sveikatos užtikrinimo priemonių, siejančių mokinio įgytas akademines žinias su sėkme mokykloje ir bendruomenėje. Pagrindinis Juozo Balčikonio gimnazijos poreikis siekiant įgyvendinti strateginio plano uždavinius – sutrumpinti mokinių adaptacinį periodą naujoje ugdymo(si) aplinkoje. Sėkminga adaptacija gimnazijoje lemia mokinių motyvaciją ir aukštesnius mokymosi rezultatus. Gimnazijos pedagogų komanda šį mėnesį įsijungė į LOINS QUEST programos „Raktai į sėkmę“ mokymus. Norėdama įtraukti kuo daugiau gimnazijos pedagogų į socialinio emocinio ugdymo (SEU) mokymus ir susipažinti su kitų šalių praktika, pasidalinti savąja patirtimi, gimnazija teikė paraišką Erasmus+KA1 Bendrojo ugdymo mobilumo tikslais projektui „Socialinių emocinių įgūdžių tobulinimas siekiant naujų mokinių adaptacijos sėkmės“ įgyvendinti. Įvertinusi projekto aktualumą ir paraiškos kokybę, „Erasmus+” programa skyrė dotaciją. Projekto veiklos, prasidėjusios 2019 metų birželio 1d., suplanuotos dvejiems metams.

Skaityti daugiau...
 
Antradienis, 11 Birželis 2019 09:08
 
Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019 14:14
 
Antradienis, 28 Gegužė 2019 19:58

Gimnazija kiekvieną pavasarį suskaičiuoja savo mokinių laimėjimus įvairiose olimpiadose, varžybose, konkursuose. Paprastai tų laimėjimų būna nemažai, tačiau dar niekada nebuvo tiek daug kaip šiais mokslo metais. Šiemet 78 olimpiadose (32 – miesto, 37 – šalies, 9 – tarptautinėse) prizininkais tapo net 382 gimnazistai. Laimėtos 48 pirmosios vietos, 43 antrosios vietos, 47 trečiosios vietos. Tokių aukštų rezultatų mokiniams pasiekti padėjo 36 įvairių dalykų mokytojai. Kaip ir kiekvieną pavasarį, gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas mokytojus, kurių mokiniai tapo olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkais, pakvietė išgerti kavos ir gražiai padėkojo už nuoširdų darbą. Mokytojus pradžiugino mielos dovanėlės – raudoni moliniai obuoliukai.

 
Antradienis, 14 Gegužė 2019 08:09

Į mirties stovyklą – Gyvųjų keliu

 

Rita STONIENĖ, mokytoja

 

Norime pasidalinti įdomios ir turiningos išvykos įspūdžiais. Gegužės 1-3 dienomis istorijos mokytoja Auksė Sereikienė bei lietuvių kalbos mokytoja Rita Stonienė dalyvavo tarptautiniame Gyvųjų marše. Tai renginys, kasmet vykstantis Lenkijoje, Osvencime, skirtas prisiminti holokausto aukas, pražuvusias koncentracijos stovyklose. Šis tradicinis minėjimas vyksta nuo 1988 metų ir jame dalyvauja įvairių nevyriausybinių organizacijų atstovai, žydų jaunuomenė, pilietiški ir tolerantiški žmonės iš viso pasaulio. Mums teko sutikti jaunų žmonių ir iš JAV, ir iš Argentinos, Čilės, ir iš Ukrainos, Austrijos, net iš Japonijos. Visus susirinkusius vienijo tolerancijos idėja ir suvokimas, kad skaudžios Istorijos pamokos neturi pasikartoti.

Renginys organizuojamas Europos Gyvųjų maršo tinklo, vienijančio 14 Europos Sąjungos valstybių, kurių panašios istorinės atminties organizacijos rengia projektus ir tyrimus, iniciatyva. Lietuvai atstovauja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, kuri pirmąkart užmezgė draugiškus kontaktus su Gyvųjų maršo organizatoriais ir subūrė mokytojų grupę iš įvairių šalies mokyklų dalyvauti šiame renginyje.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2