Priėmimas į gimnaziją 2019
Savivaldybės informacija apie konkursus
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 19:27
Net 12 mūsų gimnazistų tapo Lietuvos mokinių matematikos olimpiados miesto etapo prizininkais. Pirmąsias vietas iškovojo Simonas Melaika (1c), Donata Snieškaitė (2f), Arnoldas Rauba (3d) ir Tauras Bukelis (4e). Antrųjų vietų laimėtojai – Nerija Remeikaitė (1e), Germantė Mikalajūnaitė (1b), Rolandas Kraujelis (3a) ir Domantas Vizbaras (4f). Trečiosios vietos atiteko Nedui Domkui (1a), Andrejui Bukar (2e), Pauliui Sakalauskui (3c) ir Ugnei Glinskytei (3c). Sveikiname laureatus ir jų mokytojas Dalią Baltrišiūnienę, Violetą Meškelytę, Meilutę Jakutienę, Mildą Uselytę, Gintvilę Juzulėnienę bei Eriką Tumėnaitę.