Priėmimas į gimnaziją 2019
Savivaldybės informacija apie konkursus
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Sekmadienis, 06 Kovas 2016 13:03
Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijoje vyko tradicinės Pakruojo krašto jaunųjų matematikų komandinės varžybos MADI-2016. Jose dalyvavusioms abiem Juozo Balčikonio gimnazijos komandoms pavyko iškovoti pirmąsias vietas. Jaunesniųjų komandą sudarė Rolandas Kraujelis, Ia, Henrikas Budnikas, Ib (mokytoja Erika Tumėnaitė), Tauras Bukelis, IIe (mokytoja Violeta Meškelytė), Emilija Gabnytė, IId (mokytoja Aušra Petkevičienė), o vyresniųjų – Emilija Puronaitė, IVg (mokytoja Janė Budzilaitė), Rokas Petrėnas, IIId (mokytoja Milda Uselytė), Deivis Banys, IIIa, Ramūnas Genys, IIIa (mokytoja Gintvilė Juzulėnienė), Rūta Šliažkaitė, IIIf (mokytoja Meilutė Jakutienė). Sveikiname!