Priėmimas į gimnaziją 2019
Savivaldybės informacija apie konkursus
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Šeštadienis, 04 Balandis 2015 08:54

Balandžio 2-3 dienomis Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, vyko Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo finalas, kuriame įvairių mokslo sričių geriausių mokslinių darbų autoriai pristatė savo tyrimų rezultatus. Jaunųjų tyrėjų konferencijoje darbą „Virtualia realybe pagrįsti adaptyvūs reabilitaciniai žaidimai“ pristatė IIe klasės mokinys Adomas Paulauskas. Adomo darbas įvertintas 3-iąja vieta ir pinigine premija, kurią įsteigė buvęs šių konkursų dalyvis ir 2004 metų Europos Sąjungos konkurso nugalėtojas Julius Bogomolovas.

Sveikiname Adomą, linkime sėkmės, atkaklumo ir ištvermės gilinantis į mokslo paslaptis.