Priėmimas į gimnaziją 2019
Savivaldybės informacija apie konkursus
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Sekmadienis, 15 Vasaris 2015 18:11

63-iosios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antrojo etapo prizininkais tapo nemažas būrys mūsų gimnazistų. Pirmąsias vietas užėmė Tauras Bukelis (Ie), Dominykas Ruibys (IId) ir Ieva Černytė (IVc). Antrųjų vietų laimėtojai – Donatas Mickevičius (Ia), Gintarė Grabauskaitė (Id), Deivis Banys (IIa), Rūta Šliažkaitė (IIf), Mantas Skačkauskas (IIIa)irPatricija Šapokaitė (IVa). Trečiosios vietos atiteko Gabrielei Grukauskaitei (Ia), Domantui Vizbarui (If), Mantvydui Rimšai (If) ir Aušrinei Marinskaitei (IId). Sveikiname olimpiados prizininkus bei jų mokytojas Jolantą Jurevičiūtę, Rimą Grabauskaitę, Romą Samienę.