1 Rusų k. olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 25 Kovas 2018
2 Eilėraščius galima „prisijaukinti“ Pirmadienis, 19 Kovas 2018
3 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Antradienis, 13 Kovas 2018
4 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 11 Kovas 2018
5 Robotiada-2018 Sekmadienis, 04 Kovas 2018
6 Dr. J.P. Kazicko Aukštaitijos moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 02 Kovas 2018
7 Matematikų varžybose Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
8 Ekonomikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
9 Istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 28 Vasaris 2018
10 First LEGO League dalyviai Antradienis, 27 Vasaris 2018
11 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
12 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
13 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo prizininkė Sekmadienis, 11 Vasaris 2018
14 Eilėraščio įspūdis atsiskleidė nuotraukoje Antradienis, 06 Vasaris 2018
15 Fizikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 06 Vasaris 2018
16 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapo laimėtojos Trečiadienis, 31 Sausis 2018
17 Lietuvių kalbos olimpiados prizininkės Antradienis, 30 Sausis 2018
18 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Šeštadienis, 27 Sausis 2018
19 Anglų kalbos konkurso miesto etapo laimėtoja Šeštadienis, 27 Sausis 2018
20 Išrinkome geriausius skaitovus Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018
21 Anglų kalbos olimpiados miesto etapo prizininkės Antradienis, 16 Sausis 2018
22 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 16 Sausis 2018
23 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018
24 Iš idėjų mugės sugrįžus Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
25 Informatikos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
26 Akvilė – „Eurodebatų“ nugalėtoja Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017
27 Bronzos medalis tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Antradienis, 12 Gruodis 2017
28 Į viktorinos finalą pateko Simonas Sekmadienis, 10 Gruodis 2017
29 Įvertintos dainų kūrėjos Pirmadienis, 04 Gruodis 2017
30 Taurė vėl mūsų! Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017
31 „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
32 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
33 Išrinkta geriausia nuotrauka Pirmadienis, 16 Spalis 2017
34 Konstitucijos egzamino antrojo etapo dalyviai Ketvirtadienis, 05 Spalis 2017
35 2017 m. egzaminų rezultatai Ketvirtadienis, 13 Liepa 2017
36 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
37 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
38 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
39 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
40 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
41 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
42 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
43 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
44 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
45 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
46 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
47 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
48 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
49 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
50 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
51 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
52 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
53 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
54 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
55 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
56 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
57 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
58 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
59 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
60 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
61 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
62 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
63 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
64 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
65 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
66 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
67 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
68 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
69 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
70 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
71 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
72 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
73 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
74 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
75 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
76 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
77 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
78 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
79 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
80 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
81 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
82 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
83 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
84 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
85 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
86 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
87 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
88 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
89 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
90 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
91 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
92 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
93 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
94 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
95 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
96 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
97 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
98 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
99 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
100 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
101 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
102 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
103 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
104 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
105 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
106 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
107 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
108 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
109 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
110 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
111 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
112 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
113 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
114 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
115 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
116 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
117 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
118 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
119 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
120 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
121 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
122 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
123 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
124 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
125 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
126 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
127 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
128 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
129 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
130 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
131 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
132 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
133 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
134 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
135 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
136 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
137 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
138 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
139 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
140 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
141 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
142 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
143 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
144 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
145 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
146 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
147 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
148 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
149 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
150 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
151 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
152 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
153 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
154 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
155 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
156 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
157 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
158 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
159 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
160 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
161 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
162 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
163 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
164 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
165 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
166 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
167 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
168 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
169 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
170 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
171 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
172 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
173 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
174 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
175 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
176 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
177 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
178 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
179 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
180 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
181 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
182 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
183 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
184 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
185 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
186 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
187 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
188 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
189 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
190 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
191 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
192 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
193 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
194 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
195 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
196 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
197 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
198 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
199 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
200 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
201 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
202 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
203 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
204 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
205 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
206 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
207 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
208 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
209 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
210 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
211 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
212 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
213 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
214 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
215 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
216 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
217 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
218 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
219 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
220 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
221 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
222 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
223 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
224 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
225 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
226 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
227 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
228 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
229 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
230 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
231 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
232 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
233 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
234 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
235 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
236 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
237 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
238 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
239 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
240 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
241 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
242 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
243 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
244 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
245 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
246 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
247 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
248 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
249 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
250 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
251 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
252 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
253 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
254 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
255 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
256 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
257 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
258 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
259 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
260 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
261 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
262 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
263 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
264 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
265 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
266 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
267 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
268 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
269 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
270 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
271 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
272 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
273 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
274 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
275 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
276 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
277 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
278 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
279 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
280 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
281 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
282 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
283 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
284 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
285 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
286 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
287 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
288 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
289 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
290 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
291 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
292 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
293 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
294 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
295 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
296 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
297 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
298 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
299 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
300 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
301 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
302 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
303 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
304 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
305 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
306 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
307 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
308 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
309 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
310 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
311 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
312 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
313 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
314 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
315 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
316 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
317 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
318 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
319 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
320 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
321 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
322 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
323 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
324 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
325 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
326 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
327 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
328 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
329 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
330 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
331 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
332 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
333 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
334 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
335 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
336 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
337 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
338 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
339 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
340 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
341 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
342 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
343 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
344 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
345 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
346 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
347 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
348 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
349 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
350 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
351 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
352 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
353 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
354 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009