1 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
2 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
3 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
4 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
5 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
6 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
7 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
8 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
9 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
10 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
11 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
12 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
13 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
14 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
15 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
16 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
17 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
18 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
19 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
20 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
21 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
22 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
23 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
24 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
25 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
26 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
27 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
28 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
29 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
30 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
31 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
32 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
33 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
34 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
35 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
36 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
37 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
38 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
39 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
40 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
41 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
42 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
43 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
44 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
45 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
46 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
47 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
48 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
49 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
50 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
51 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
52 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
53 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
54 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
55 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
56 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
57 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
58 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
59 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
60 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
61 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
62 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
63 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
64 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
65 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
66 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
67 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
68 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
69 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
70 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
71 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
72 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
73 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
74 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
75 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
76 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
77 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
78 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
79 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
80 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
81 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
82 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
83 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
84 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
85 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
86 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
87 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
88 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
89 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
90 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
91 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
92 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
93 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
94 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
95 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
96 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
97 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
98 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
99 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
100 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
101 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
102 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
103 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
104 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
105 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
106 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
107 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
108 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
109 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
110 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
111 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
112 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
113 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
114 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
115 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
116 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
117 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
118 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
119 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
120 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
121 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
122 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
123 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
124 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
125 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
126 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
127 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
128 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
129 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
130 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
131 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
132 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
133 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
134 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
135 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
136 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
137 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
138 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
139 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
140 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
141 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
142 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
143 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
144 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
145 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
146 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
147 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
148 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
149 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
150 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
151 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
152 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
153 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
154 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
155 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
156 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
157 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
158 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
159 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
160 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
161 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
162 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
163 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
164 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
165 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
166 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
167 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
168 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
169 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
170 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
171 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
172 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
173 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
174 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
175 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
176 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
177 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
178 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
179 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
180 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
181 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
182 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
183 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
184 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
185 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
186 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
187 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
188 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
189 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
190 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
191 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
192 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
193 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
194 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
195 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
196 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
197 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
198 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
199 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
200 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
201 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
202 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
203 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
204 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
205 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
206 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
207 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
208 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
209 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
210 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
211 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
212 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
213 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
214 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
215 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
216 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
217 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
218 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
219 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
220 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
221 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
222 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
223 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
224 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
225 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
226 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
227 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
228 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
229 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
230 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
231 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
232 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
233 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
234 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
235 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
236 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
237 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
238 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
239 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
240 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
241 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
242 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
243 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
244 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
245 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
246 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
247 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
248 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
249 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
250 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
251 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
252 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
253 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
254 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
255 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
256 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
257 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
258 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
259 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
260 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
261 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
262 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
263 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
264 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
265 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
266 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
267 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
268 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
269 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
270 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
271 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
272 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
273 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
274 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
275 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
276 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
277 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
278 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
279 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
280 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
281 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
282 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
283 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
284 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
285 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
286 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
287 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
288 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
289 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
290 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
291 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
292 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
293 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
294 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
295 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
296 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
297 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
298 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
299 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
300 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
301 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
302 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
303 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
304 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
305 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
306 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
307 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
308 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
309 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
310 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
311 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
312 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
313 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
314 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
315 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
316 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
317 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
318 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
319 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009