1 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 10 Vasaris 2019
2 Bebro 2 etapo laimėtojai Pirmadienis, 04 Vasaris 2019
3 Puikus skaitovų įvertinimas Trečiadienis, 30 Sausis 2019
4 Dalyvavimas varžybose motyvuoja kurti ir įgyvendinti naujas idėjas Sekmadienis, 27 Sausis 2019
5 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 27 Sausis 2019
6 Lietuvių kalbos olimpiados laimėtojos Sekmadienis, 27 Sausis 2019
7 Išrinkome geriausius skaitovus Antradienis, 22 Sausis 2019
8 Iš Klaipėdos parsivežėme dvi taures Pirmadienis, 21 Sausis 2019
9 Matematikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
10 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
11 Sėkmė konkurse Trečiadienis, 16 Sausis 2019
12 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Trečiadienis, 16 Sausis 2019
13 Dalyvavome televizijos viktorinoje Penktadienis, 11 Sausis 2019
14 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapas Penktadienis, 04 Sausis 2019
15 Gimnazistai pagerbti Valdovų rūmuose Trečiadienis, 19 Gruodis 2018
16 Iš latvių tikrai yra ko pasimokyti Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
17 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
18 Informatikos olimpiada Sekmadienis, 09 Gruodis 2018
19 Apie AIDS reikia žinoti Trečiadienis, 05 Gruodis 2018
20 Iš „Robotex 2018“ sugrįžus Pirmadienis, 03 Gruodis 2018
21 Rašyti dienoraštį įdomu Šeštadienis, 01 Gruodis 2018
22 2018 m. „Bebro“ konkurso rezultatai Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018
23 Gimnazijos „maximalistai“ Sekmadienis, 25 Lapkritis 2018
24 Laimėjome prizą – kelionę į Strasbūrą Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018
25 Prizas filmo kūrėjams – kelionė į Strasbūrą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
26 Laimėjome viktoriną apie Holokaustą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
27 Antrokai varžėsi dainuodami Penktadienis, 08 Birželis 2018
28 2017–2018 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018
29 Sveikiname Simoną Melaiką - Ic klasės mokinį Pirmadienis, 07 Gegužė 2018
30 Iš dailės olimpiados – su pagyrimo raštu Sekmadienis, 29 Balandis 2018
31 Dainų konkurso prizininkai Trečiadienis, 25 Balandis 2018
32 Simonas Melaika – 2018-ųjų eruditas Trečiadienis, 18 Balandis 2018
33 Iš olimpiados – su medaliais Pirmadienis, 16 Balandis 2018
34 Rusų k. olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 25 Kovas 2018
35 Eilėraščius galima „prisijaukinti“ Pirmadienis, 19 Kovas 2018
36 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Antradienis, 13 Kovas 2018
37 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 11 Kovas 2018
38 Robotiada-2018 Sekmadienis, 04 Kovas 2018
39 Dr. J.P. Kazicko Aukštaitijos moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 02 Kovas 2018
40 Matematikų varžybose Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
41 Ekonomikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
42 Istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 28 Vasaris 2018
43 First LEGO League dalyviai Antradienis, 27 Vasaris 2018
44 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
45 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
46 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo prizininkė Sekmadienis, 11 Vasaris 2018
47 Eilėraščio įspūdis atsiskleidė nuotraukoje Antradienis, 06 Vasaris 2018
48 Fizikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 06 Vasaris 2018
49 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapo laimėtojos Trečiadienis, 31 Sausis 2018
50 Lietuvių kalbos olimpiados prizininkės Antradienis, 30 Sausis 2018
51 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Šeštadienis, 27 Sausis 2018
52 Anglų kalbos konkurso miesto etapo laimėtoja Šeštadienis, 27 Sausis 2018
53 Išrinkome geriausius skaitovus Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018
54 Anglų kalbos olimpiados miesto etapo prizininkės Antradienis, 16 Sausis 2018
55 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 16 Sausis 2018
56 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018
57 Iš idėjų mugės sugrįžus Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
58 Informatikos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
59 Akvilė – „Eurodebatų“ nugalėtoja Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017
60 Bronzos medalis tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Antradienis, 12 Gruodis 2017
61 Į viktorinos finalą pateko Simonas Sekmadienis, 10 Gruodis 2017
62 Įvertintos dainų kūrėjos Pirmadienis, 04 Gruodis 2017
63 Taurė vėl mūsų! Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017
64 „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
65 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
66 Išrinkta geriausia nuotrauka Pirmadienis, 16 Spalis 2017
67 Konstitucijos egzamino antrojo etapo dalyviai Ketvirtadienis, 05 Spalis 2017
68 2017 m. egzaminų rezultatai Ketvirtadienis, 13 Liepa 2017
69 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
70 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
71 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
72 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
73 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
74 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
75 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
76 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
77 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
78 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
79 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
80 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
81 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
82 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
83 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
84 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
85 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
86 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
87 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
88 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
89 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
90 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
91 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
92 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
93 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
94 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
95 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
96 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
97 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
98 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
99 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
100 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
101 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
102 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
103 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
104 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
105 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
106 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
107 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
108 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
109 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
110 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
111 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
112 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
113 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
114 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
115 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
116 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
117 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
118 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
119 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
120 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
121 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
122 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
123 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
124 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
125 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
126 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
127 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
128 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
129 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
130 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
131 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
132 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
133 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
134 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
135 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
136 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
137 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
138 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
139 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
140 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
141 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
142 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
143 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
144 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
145 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
146 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
147 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
148 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
149 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
150 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
151 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
152 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
153 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
154 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
155 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
156 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
157 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
158 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
159 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
160 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
161 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
162 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
163 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
164 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
165 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
166 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
167 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
168 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
169 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
170 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
171 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
172 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
173 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
174 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
175 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
176 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
177 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
178 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
179 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
180 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
181 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
182 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
183 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
184 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
185 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
186 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
187 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
188 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
189 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
190 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
191 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
192 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
193 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
194 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
195 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
196 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
197 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
198 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
199 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
200 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
201 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
202 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
203 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
204 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
205 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
206 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
207 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
208 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
209 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
210 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
211 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
212 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
213 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
214 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
215 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
216 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
217 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
218 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
219 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
220 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
221 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
222 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
223 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
224 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
225 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
226 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
227 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
228 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
229 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
230 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
231 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
232 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
233 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
234 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
235 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
236 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
237 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
238 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
239 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
240 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
241 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
242 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
243 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
244 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
245 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
246 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
247 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
248 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
249 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
250 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
251 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
252 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
253 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
254 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
255 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
256 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
257 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
258 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
259 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
260 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
261 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
262 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
263 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
264 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
265 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
266 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
267 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
268 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
269 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
270 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
271 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
272 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
273 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
274 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
275 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
276 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
277 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
278 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
279 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
280 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
281 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
282 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
283 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
284 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
285 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
286 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
287 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
288 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
289 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
290 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
291 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
292 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
293 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
294 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
295 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
296 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
297 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
298 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
299 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
300 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
301 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
302 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
303 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
304 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
305 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
306 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
307 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
308 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
309 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
310 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
311 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
312 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
313 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
314 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
315 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
316 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
317 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
318 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
319 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
320 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
321 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
322 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
323 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
324 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
325 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
326 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
327 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
328 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
329 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
330 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
331 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
332 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
333 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
334 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
335 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
336 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
337 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
338 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
339 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
340 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
341 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
342 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
343 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
344 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
345 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
346 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
347 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
348 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
349 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
350 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
351 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
352 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
353 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
354 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
355 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
356 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
357 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
358 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
359 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
360 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
361 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
362 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
363 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
364 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
365 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
366 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
367 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
368 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
369 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
370 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
371 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
372 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
373 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
374 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
375 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
376 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
377 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
378 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
379 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
380 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
381 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
382 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
383 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
384 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
385 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
386 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
387 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009