Konkursai, olimpiados
1 2017–2018 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018
2 Sveikiname Simoną Melaiką - Ic klasės mokinį Pirmadienis, 07 Gegužė 2018
3 Iš dailės olimpiados – su pagyrimo raštu Sekmadienis, 29 Balandis 2018
4 Dainų konkurso prizininkai Trečiadienis, 25 Balandis 2018
5 Simonas Melaika – 2018-ųjų eruditas Trečiadienis, 18 Balandis 2018
6 Iš olimpiados – su medaliais Pirmadienis, 16 Balandis 2018
7 Rusų k. olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 25 Kovas 2018
8 Eilėraščius galima „prisijaukinti“ Pirmadienis, 19 Kovas 2018
9 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Antradienis, 13 Kovas 2018
10 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 11 Kovas 2018
11 Robotiada-2018 Sekmadienis, 04 Kovas 2018
12 Dr. J.P. Kazicko Aukštaitijos moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 02 Kovas 2018
13 Matematikų varžybose Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
14 Ekonomikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
15 Istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 28 Vasaris 2018
16 First LEGO League dalyviai Antradienis, 27 Vasaris 2018
17 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
18 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
19 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo prizininkė Sekmadienis, 11 Vasaris 2018
20 Eilėraščio įspūdis atsiskleidė nuotraukoje Antradienis, 06 Vasaris 2018
21 Fizikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 06 Vasaris 2018
22 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapo laimėtojos Trečiadienis, 31 Sausis 2018
23 Lietuvių kalbos olimpiados prizininkės Antradienis, 30 Sausis 2018
24 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Šeštadienis, 27 Sausis 2018
25 Anglų kalbos konkurso miesto etapo laimėtoja Šeštadienis, 27 Sausis 2018
26 Išrinkome geriausius skaitovus Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018
27 Anglų kalbos olimpiados miesto etapo prizininkės Antradienis, 16 Sausis 2018
28 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 16 Sausis 2018
29 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018
30 Iš idėjų mugės sugrįžus Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
31 Informatikos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
32 Akvilė – „Eurodebatų“ nugalėtoja Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017
33 Bronzos medalis tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Antradienis, 12 Gruodis 2017
34 Į viktorinos finalą pateko Simonas Sekmadienis, 10 Gruodis 2017
35 Įvertintos dainų kūrėjos Pirmadienis, 04 Gruodis 2017
36 Taurė vėl mūsų! Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017
37 „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
38 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
39 Išrinkta geriausia nuotrauka Pirmadienis, 16 Spalis 2017
40 Konstitucijos egzamino antrojo etapo dalyviai Ketvirtadienis, 05 Spalis 2017
41 2017 m. egzaminų rezultatai Ketvirtadienis, 13 Liepa 2017
42 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
43 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
44 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
45 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
46 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
47 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
48 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
49 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
50 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
51 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
52 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
53 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
54 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
55 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
56 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
57 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
58 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
59 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
60 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
61 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
62 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
63 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
64 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
65 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
66 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
67 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
68 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
69 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
70 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
71 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
72 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
73 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
74 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
75 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
76 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
77 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
78 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
79 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
80 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
81 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
82 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
83 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
84 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
85 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
86 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
87 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
88 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
89 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
90 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
91 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
92 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
93 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
94 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
95 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
96 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
97 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
98 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
99 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
100 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
101 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
102 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
103 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
104 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
105 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
106 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
107 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
108 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
109 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
110 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
111 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
112 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
113 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
114 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
115 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
116 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
117 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
118 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
119 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
120 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
121 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
122 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
123 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
124 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
125 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
126 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
127 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
128 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
129 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
130 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
131 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
132 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
133 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
134 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
135 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
136 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
137 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
138 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
139 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
140 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
141 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
142 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
143 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
144 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
145 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
146 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
147 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
148 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
149 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
150 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
151 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
152 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
153 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
154 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
155 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
156 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
157 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
158 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
159 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
160 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
161 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
162 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
163 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
164 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
165 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
166 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
167 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
168 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
169 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
170 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
171 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
172 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
173 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
174 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
175 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
176 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
177 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
178 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
179 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
180 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
181 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
182 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
183 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
184 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
185 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
186 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
187 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
188 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
189 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
190 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
191 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
192 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
193 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
194 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
195 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
196 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
197 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
198 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
199 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
200 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
201 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
202 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
203 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
204 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
205 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
206 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
207 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
208 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
209 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
210 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
211 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
212 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
213 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
214 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
215 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
216 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
217 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
218 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
219 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
220 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
221 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
222 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
223 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
224 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
225 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
226 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
227 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
228 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
229 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
230 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
231 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
232 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
233 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
234 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
235 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
236 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
237 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
238 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
239 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
240 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
241 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
242 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
243 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
244 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
245 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
246 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
247 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
248 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
249 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
250 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
251 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
252 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
253 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
254 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
255 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
256 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
257 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
258 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
259 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
260 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
261 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
262 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
263 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
264 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
265 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
266 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
267 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
268 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
269 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
270 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
271 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
272 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
273 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
274 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
275 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
276 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
277 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
278 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
279 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
280 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
281 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
282 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
283 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
284 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
285 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
286 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
287 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
288 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
289 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
290 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
291 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
292 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
293 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
294 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
295 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
296 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
297 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
298 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
299 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
300 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
301 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
302 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
303 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
304 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
305 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
306 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
307 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
308 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
309 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
310 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
311 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
312 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
313 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
314 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
315 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
316 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
317 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
318 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
319 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
320 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
321 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
322 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
323 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
324 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
325 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
326 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
327 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
328 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
329 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
330 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
331 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
332 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
333 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
334 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
335 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
336 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
337 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
338 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
339 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
340 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
341 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
342 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
343 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
344 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
345 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
346 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
347 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
348 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
349 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
350 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
351 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
352 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
353 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
354 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
355 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
356 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
357 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
358 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
359 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
360 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009