Sekmadienis, 16 Vasaris 2014 13:20

Sėkmės, Luka!

Jokimas TAMULIONIS, IIa klasė

Vasario 12 dieną Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos mokinių parlamentas (GMP) išsirinko naują vadovą – prezidente tapo Luka Smalinskaitė.

Kiekvienais metais prieš Vasario 16-ąją gimnazijos mokinių atstovai renka naują prezidentą. Mūsų mokykloje savo kandidatūrą iškelti gali tik GMP nariai. Šį kartą, po puikios kadencijos, posto nebesiekti nusprendė dabar jau buvęs gimnazijos mokinių prezidentas Karolis Daugerdas (IIIe). Į jo vietą pretendavo du GMP nariai – Jokimas Tamulionis bei Luka Smalinskaitė. Abu kandidatai rinkimų dieną sakė kalbas, mėgino palenkti GMP narius į savo pusę. Būtent Luka po slapto parlamento balsavimo ir buvo išrinkta nauja mokyklos prezidente. Linkime Lukai sėkmės būsimuosiuose darbuose!