Pirmadienis, 10 Vasaris 2014 09:49

Išliksime dar 100 dienų!

Kamilė KRASAUSKAITĖ, IVb klasė

Vasario 7 dieną dvyliktokai į gimnaziją rinkosi švęsti Šimtadienio. Nors nuotaika buvo pakili, tačiau, jausdami nerimą dėl artėjančių egzaminų, abiturientai savo veidus slėpė po kaukėmis.

Vos įėjus į mokyklą nustebino įspūdingos dekoracijos, gimnaziją pavertusios tikra (iš)likimo sala. Džiunglėmis tapusioje mokykloje visiems pakako „lankytinų“ vietų, prie kurių buvo galima nusifotografuoti. Visi, kas nepamatė šitaip išpuoštos gimnazijos, turėtų gailėtis!

Trečiokai įšventino kiekvieną klasę į atskiras gentis, krikštavaikiai abiturientus palepino tortais, išgyvenimo siuntiniais, picomis ir kitais būtinais išlikimo atributais! Supratome, jog pagrindinis „Išlikimo“ šou prizas – mokyklos baigimo atestatas. Ar visi pasieks šį tikslą? Gimnazijos fojė iškabinti pusatestačiai ketvirtokams suteikė vilties...

Vėliau trečiokai surinko visas gentis į „Garso“ kultūros centrą, ten laukė specialiai mums, abiturientams, paruošta programa. Labai ačiū Jums, mieli trečiokai, už tokią gražią šventę!