Trečiadienis, 05 Vasaris 2014 20:52

Antrojoje parodoje – eksperimentai

Rūta JANIONYTĖ, IVb klasė

Sausio 30 dieną gimnazijos skaitykloje įvyko 4b klasės mokinės Faustinos Bartkutės darbų parodos pristatymas. Tai jau antroji Faustinos darbų paroda gimnazijoje, tačiau pirmoji personalinė, kurioje eksponuojami darbai, atlikti anime stiliumi.

„Parodai stengiausi atrinkti daugiau eksperimentinių darbų, atliktų įvairiomis grafikos technikomis“, - savo darbus apibūdino pati autorė. Labiau mėgstanti piešimą tušinukais, pieštukais ir markeriais, šį kartą ji išbandė ir naujas technikas, tokias kaip monotipiją, liejimą akvarele. Parodoje taip pat yra keletas darbų, pieštų pasinaudojant kompiuterinėmis programomis. Abiturientės pasiekimais džiaugėsi ne tik mokytojai, bendraklasiai, bet ir gimnazijos direktorius, jis negailėjo pagyrimų ir paskatinamųjų žodžių tobulėti toliau.