Sekmadienis, 02 Vasaris 2014 15:44

Aktyviems ateitininkams – premijos

Irena BIKULČIENĖ, gimnazijos ateitininkų vadovė

Sausio 25 dieną Panevėžio krašto ateitininkams buvo įteiktos Aldonos ir Jono Čingų fondo premijos. Iškilmingas renginys prasidėjo Švč. Mergelės Marijos koplyčioje šv. Mišiomis, kurias aukojo J.E. vyskupas Jonas Kauneckas. Po šv. Mišių buvo pagerbti aktyvūs Panevėžio krašto ateitininkai – studentai ir vyresniųjų klasių mokiniai. Džiaugiamės, kad net keturi mūsų gimnazijos ateitininkai: Domantė Bikulčiūtė, Dovilė Bikulčiūtė, Aleksandra Kubiliūtė ir Mindaugas Ilickas – už aktyvią veiklą organizacijoje buvo paskatinti piniginėmis premijomis.

Nuo 2006 m. Aldonos ir Jono Čingų fondo veikla rūpinasi šio fondo pirmininkas vyskupas ordinaras J.Kauneckas. Fondo lėšomis remiamos Panevėžio krašto ateitininkų kuopos ir aktyvūs gerai besimokantys vyresniųjų klasių mokiniai bei studentai ateitininkai.