Sekmadienis, 15 Gruodis 2013 21:23

Gimtadienis – su paskaita apie maliariją

Kamilė KRASAUSKAITĖ, IVb klasė

Antradienį, gruodžio 10 dieną, skelbimų lentoje radome keistą pranešimą, jog dvyliktokų gimtadienio nebus, tačiau esame kviečiami į paskaitą apie maliariją. Mes, abiturientai, tikrai neišsigandome, bet pasikuždėjimų „matei?“, „čia rimtai?“ galėjote išgirsti.

Ilgoji pertrauka – smaližių džiaugsmas, gimnazijos koridoriai kvepėjo pyragais pyragėliais, naminiais keksiukais, vafliukais, tortukais. Gimnazistai galėjo pasigirti savo kulinariniais sugebėjimais, o mes pradžiuginti savo pilvukus. Laimei nebuvo ribų – savo "krikštatėvius" saldžiomis dovanomis sveikino ir pirmokai. Kosėjom nekosėjom, tačiau prisismaližiavom ligi valiai!

Po ilgosios pertraukos skubėjome į aktų salę klausyti paskaitos apie maliariją. Bendruomenės slaugytoja pasakojo mums apie maliariją, o mes neramiai krutėjome, bambėjome – kas  čia bus, koks čia gimtadienis. Bet štai – artėjant garsiajam 12-12-12:12 į sceną išlėkė tikri džiunglių gyventojai. Pasitikome juos smarkiais plojimais ir šūksniais! Trečiokai, antrokai, pirmokai sukūrė dvyliktokams nuostabų performansą! Ir tikrai – privertė pasijusti gimnazijos vyriausiaisiais, priminė apie artėjančius brandos egzaminus ir jaunas, nerūpestingas dienas ir naktis, kai jos dar nebuvo skirtos „matkei“. Išvadino mus „dvyliktokais asilė-ėliais“... Bet nesupykome – tebūnie,  sulauks ir jie mūsų metų...

Dvyliktokams šventė labai patiko, todėl jai baigiantis nuoširdžiai skandavome: AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!