Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2013 18:48

Tolerancijos gėles nešėme į miestą

Augustė MAČIULYTĖ, Ia klasė

Lapkričio 16 dieną visame pasaulyje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Ruošdamiesi jai, mūsų gimnazijos pirmų (a, b, c, d, e) klasių mokiniai apie dvi savaites iš įvairiausių medžiagų gamino tolerancijos gėles – šių metų tolerancijos simbolį. Visos gėlės buvo pagamintos su meile.

Mūsų gimnazijos tolerancijos ugdymo centre, kuriam vadovauja mokytoja Auksė Sereikienė, dažnai kyla puikių idėjų. Tolerancijos dienos išvakarėse mes gimnazijos fojė paruošėme specialų stendą, jame sudėjome gimnazistų pagamintas gėlės bei pakabinome plakatą, kuris skelbė, kad minima Tolerancijos diena.

Po pamokų būrelis gimnazistų išėjo į miestą skelbti Tolerancijos dienos bei dovanoti žmonėms  gėlių, kad jie taip pat būtų tolerantiški. Dauguma panevėžiečių mūsų dovanas priėmė šypsodamiesi ir dėkodami. Manau, tai pakėlė jų nuotaiką. Bet buvo ir tokių, kurie tiesiog nekreipė į mus dėmesio arba atsisakė imti gėles.

Tolerancijos dienos renginiai labai prasmingi, ypač svarbūs mokiniams, nes ne visi yra tolerantiški. Tokios akcijos padeda žmonėms būti supratingesniems, tolerantiškesniems, atlaidesniems.

Būkime tolerantiški!