Trečiadienis, 20 Lapkritis 2013 15:33

Susipažinkite – kandidatai į GMP

Dovilė GIRNIŪTĖ, IIIg klasė, Luka SMALINSKAITĖ, IIIe klasė

Artėjant rinkimams į Gimnazijos mokinių parlamentą (GMP), antradienį buvo surengtas pokalbis su norinčiais jo veikloje dalyvauti gimnazistais. Siūlome Jums susipažinti su kandidatais, kad būtų lengviau apsispręsti, už ką balsuoti.

Rugilė Narbutaitė, IIc klasė: „Aš esu veikli, mane domina gimnazijos mokinių ir GMP veikla. Esu ne tik linksma, bet ir atsakinga, todėl, manau, nepasigailėsite, jeigu balsuosite už mane. Balsuokite už teisingą kandidatą!“

Indrė Baubonytė, IIc klasė. Kandidatei, kurios Zodiako ženklas – Liūtas, originalių idėjų tikrai netrūksta. Viena jų – diena be uniformos, kai mokykloje būtų galima vaikščioti apsiavus šlepetes ar veidą paslėpus po kauke. Be to, ji siūlo gimnazijoje pastatyti lentą, kurioje moksleiviai galėtų parašyti savo norus ir lūkesčius. Ji mėgsta lyderiauti ir prisiimti atsakomybę.

Marius Urbelis, Ib klasė. Tiki, jog parlamentas daro gera. Marius viliasi, jog galės prisidėti prie veiklos, įgarsindamas ir organizuodamas renginius.

Urtė Poviliauskaitė, Ia klasė. Urtė ragina gimnazistus rizikuoti, nes, anot jos, kas nerizikuoja, tas nevalgo torto. Patekusi į GMP, norėtų būti vadinama Urtyte (GMP jau yra 2 Urtės - aut. past.). Ji jau turi patirties panašioje veikloje – Saulėtekio progimnazijoje organizavo ne vieną renginį.

Ramutė Krasauskaitė, IIf klasė. Ramutės veiklų pintinėlė pilna riešutėlių: Jaunimo teatro studija bendruomenių rūmuose, choras, muziejaus ir keramikos būreliai, skaitovų konkursai. Tačiau jai vis negana – norėtų pintinėlę papildyti naryste GMP. Kandidatė visus riešutus išgvildeno pati, tačiau šiam reikia gimnazistų pagalbos. Paklausta, ar ji viską spėsianti, nedvejodama patikino, jog taip.

Gabija Bagdanskytė, Ib klasė. Vos tik gimnazijoje apšilusi kojas Gabija nusprendė išbandyti jėgas GMP rinkimuose.  Ji gimnazistams linki: „Nusiraminkit ir balsuokit už mane“.

Augustas Alekna, Ic klasė: „Stengsiuosi užtikrinti visų (daugumos) renginių tęstinumą.“ Augustas esmės žmogumi laiko tą, „kuris nesėdi vietoje, yra aktyvus, turi idėjų ir nori turėti idėjų“.  Į GMP nusprendė kandidatuoti, nes nori pagerinti gimnazijos mokinių gyvenimą.

Rugilė Dobrodziejutė, Ie klasė. Paslaptingoji Rugilė, rinkimų plakate panaudojusi Marko Aurelijaus citatą „Kiekvienas žmogus vertas tiek, kiek vertas tikslas, kurio jis siekia“, savo planų neatskleidė. Tačiau visiems aišku: vienas jų – vieta GMP. Tapusi nare, ji nori padėti puoselėti senas tradicijas ir įdiegti naujovių.

Digna Grubliauskytė, If klasė. Kandidatė Digna į GMP nusprendė stoti, nes jai trūksta veiklos. Savęs vertesne nei konkurentai nelaiko, mat, jos nuomone, visi yra lygūs ir, kas verčiausias, turi nuspręsti patys rinkėjai.

Austėja Skudaitė, IIa klasė. Tai kandidatė, norinti sekti GMP nario Jokimo Tamulionio (IIa) pėdomis. Savo rinkėjams Austėja nenori žadėti, jog juos padarys laimingus ar atpigins bandeles, tačiau tikina, jog prisidės prie GMP veiklos, ieškos naujų idėjų bei ves renginius.

Violeta Birbilaitė, Ib klasė. Violeta tvirtai gina droviuosius, mat tiki, jog daugelis turi idėjų, tačiau jų pareikšti nedrįsta. Ji siūlo šią problemą spręsti dalijant saldainius. Būtent tokioje rolėje GMP ji save ir įsivaizduoja, kadangi mėgsta bendrauti su žmonėmis.

Rinkimai į GMP  - antradienį (11-26)

Balsavimo tvarka

Po 1-os pamokos – 1-os klasės