Penktadienis, 07 Birželis 2013 17:35

Pirmokai vieningi ir išradingi

Audronė ZUTKYTĖ, Ia klasė

Birželio 6 diena pirmokams buvo netradicinė – pamokas pakeitė draugystė su menais. Kiekviena pirmokų klasė turėjo pasiruošti pristatyti, kaip jų klasė praleido metus gimnazijoje. Vaidindami, dainuodami gimnazistai prisiminė adaptacinę stovyklą, krikštynas, sportines pergales, sėkmę olimpiadose, per pamokas patirtus nusivylimus ir džiaugsmus.

Po prisistatymų visų laukė nelengvas išbandymas – improvizacijų užduotis. Kiekviena klasė išsitraukė lapelius su pasakų pavadinimais. Per 30 minučių reikėjo paruošti vaidinimą, į kurį turėjo būti įtraukti visi klasės vaikai, būtina buvo ir panaudoti duotus daiktus, kurie buvo skirti pasakos improvizacijai palengvinti (o gal pasunkinti).

Pasekę pasakas, pirmokai išėjo į vidinį kiemelį daryti skulptūrų iš popieriaus. Skulptūrų tema – vasara. Pirmokai pasirodė esą tikrai išradingi: popierinėse skulptūrose pavaizdavo poilsiaujančius žmones, gelbėjimosi ratus, skėčius, akinius nuo saulės, ledus, kokteilius, skraidančius drugius.  Savo darbus mokiniai sunešė į aktų salę. Prisistatymus, vaidinimus bei skulptūras vertino kompetentinga komisija. Prizinės vietos yra štai tokios: I vieta – Ia klasė, II vieta – If klasė, III vieta – Ie klasė.

Pirmokams menų diena buvo galimybė parodyti klasės vienybę, išradingumą bei kūrybingumą.