Penktadienis, 31 Gegužė 2013 19:15

Geriausiems – titulai ir padėkos

Artėjant mokslo metų pabaigai, gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas tradicinėje olimpiadų, konkursų, varžybų nugalėtojų bei prizininkų pagerbimo šventėje įteikė padėkos raštus ir dovanas gabiausiems gimnazistams bei jų mokytojams.

Kaip ir kasmet, renginyje paskelbta, kas nusipelnė pačių garbingiausių titulų. Šiemet JBG metų humanitare pripažinta Greta Alminaitė (IVd klasė), metų „tiksliuku“ (geriausiu realinių mokslų gimnazistu) tapo Karolis Vyčius (IIIe klasė), profesorės Vilijos Targamadzės premija už mokslinius tiriamuosius darbus įteikta Kęstučiui Vėtai (IVa klasė) ir Karoliui Vyčiui, JBG Alumni asociacijos premijos nusipelnė raštingiausias gimnazistas Ignas Domarkas (Ib klasė).

2012-2013 mokslo metų Garbės gimnazistais paskelbti Simona Pranulytė (IVe klasė) ir Dominykas Šliažko (IVf klasė). Šiems abiturientams slaptame balsavime savo balsus skyrė gimnazijos mokinių parlamento nariai ir klasių seniūnai.

2012-2013 mokslo metais įvairių miesto renginių laureatais tapo 113 mūsų gimnazistų, o respublikiniuose renginiuose prizines vietas laimėjo 63 mokiniai. Trys gimnazistai dalyvavo tarptautiniuose konkursuose. Olimpiadų, konkursų, varžybų nugalėtojus bei prizininkus parengė 37 mokytojai.

Visiems šventės dalyviams pasakyta daug gražių padėkos žodžių, skambėjo aplodismentai,  nuotaiką pakėlė gimnazijos vaikinų ansamblis, šokėjų grupė, solistė Neda Tauginaitė, akordeonistai Augustinas Breiva ir Laimis Zubauskas. Po apdovanojimų ceremonijos direktorius visus pakvietė pasivaišinti tortu ir kitais skanėstais.