Trečiadienis, 29 Gegužė 2013 19:19

Buvę abiturientai apdovanojo gimnaziją

Buvę Juozo Balčikonio gimnazijos abiturientai nepaliauja džiuginti savo mokyklos netikėtais sumanymais.

JBG Alumnų asociacija, sveikindama gimnazijos bendruomenę baigus dar vienerius mokslo metus, linkėdama didžiausios sėkmės abiturientams, jų tėveliams bei mokytojams, dovanojo gimnazijai penkias „Frisbee“ žaidimui skirtas plastikines lėkštes, šešiolika futbolo, dvylika krepšinio kamuolių ir dvi stebėjimo kameras. Pasak alumniečių, kameros „ne tik saugos naująjį stadioną, bet ir fiksuos gimnazistų olimpines akimirkas“.

Sveikinimo laiške buvę mūsų gimnazistai rašo: „Labiausiai mus žavi išsaugota ir puoselėjama bendrumo dvasia. Tikimės, kad mūsų dovana prisidės prie šios bičiulystės išsaugojimo.“

Direktorius Raimondas Dambrauskas visos gimnazijos bendruomenės vardu dėkoja alumniečiams už sveikinimus bei dovanas ir džiaugiasi, kad jie nepamiršta savo mokyklos.