Sekmadienis, 05 Gegužė 2013 19:58

Svečiuose – Kėdainių  gimnazistai

Enrika LAŠUKAITĖ, GMP narė

Paskutinę balandžio dieną gimnazijos mokinių parlamento narius džiugino ne tik pagaliau spindulių nepašykštėjusi saulė, bet ir šaunus būrys svečių – Kėdainių Šviesiosios gimnazijos mokinių. Kėdainiškius pasitikęs gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas papasakojo apie mūsų mokyklą. Pasivaikščioję po gimnaziją, visi susirinko muziejuje. Čia svečiai ir mūsų gimnazijos parlamento nariai vaišinosi arbata ir dalijosi įspūdžiais. Svečiams mūsų gimnazija pasirodė labai erdvi ir šviesi. Vėliau antrokai ir pirmokai pakvietė svečius į chemijos, informacinių technologijų, anglų kalbos ir matematikos pamokas. Po pamokų Kėdainių gimnazistai ir mūsų parlamento nariai susitiko etikos kabinete, pasidalino įvairiomis mokyklinėmis idėjomis, aptarė bendradarbiavimo perspektyvas. Vėliau savo bičiuliams aprodėme Panevėžį. Manome, kad labai prasminga bendradarbiauti su perspektyviomis Lietuvos gimnazijomis.