Sekmadienis, 24 Vasaris 2013 17:56

Liko šimtas metrų iki tikslo

Kamilė NIUNEVAITĖ, IVb klasė

Praėjęs penktadienis Juozo Balčikonio gimnazijoje buvo tikrai neeilinis. Rodos, toks buvo ir vakaras prieš jį, nes pernakt gimnazija virto didžiuliu Olimpinių žaidynių stadionu, o iš ryto susirinkę ketvirtokai – pačiais įvairiausiais ir spalvingiausiais tų žaidynių, tai yra šimtadienio, personažais. Taigi, viena laukiamiausių abiturientų švenčių praūžė su trenksmu!

Vos įžengę į gimnaziją, atsidūrėme prie starto linijos, nuo kurios sukome į sportiniu inventoriumi išpuoštą fojė, toliau – valgyklos link, ten buvo siūloma paragauti netradicinių patiekalų, ėjome į kabinetą, kuriame atliekamas dopingo testas, trenerių kambarį, kuriame rimtieji JBG treneriai taip pat buvo nusiteikę šventei. Gimnazijoje netrūko nei ryškių spalvų, nei nuoširdžių šypsenų, nei džiaugsmingo juoko.

Nuskambėjus skambučiui, skelbiančiam pamokų pabaigą, visi rinkosi į  kultūros centrą „Garsas“ ir nekantriai laukė Olimpinių žaidynių pradžios. Renginys prasidėjo sveikinimais bei linkėjimais ketvirtokams, kūno kultūros mokytojas A.Brazdžiūnas įžiebė olimpinę ugnį. Smagiausia buvo žiūrėti trečiokų sukurtus pasirodymus. Kiekviena klasė pristatė po vieną sporto šaką, tad išvydome krepšininkų, futbolininkų, bėgikų, plaukikų bei aerobikos, fitneso ir kovos menų atstovus.  Skambėjo smagios dainos, buvo vaidinami epizodai iš mokyklinio abiturientų gyvenimo, neliko nė vieno nesijuokiančio žiūrovo. Atsidėkodami trečiokams už puikią šventę, ant scenos užlipę ketvirtokai jiems skyrė savo šokį. Pasveikinus ketvirtųjų klasių auklėtojus, Olimpinės žaidynės buvo uždarytos. Nuaidėjo garsi ir gausi aplodismentų bei šūksnių banga, o ketvirtokai daug kartų tarė žodį „ačiū“.