Antradienis, 29 Sausis 2013 20:13

Universitetas lauks gimnazistų

Gimnazijos bendruomenė gali džiaugtis, kad vienas iš jos partnerių – Vilniaus universitetas. Ši partnerystė leidžia gimnazistams geriau sužinoti apie studijų galimybes šioje aukštojoje mokykloje, universiteto mokymo bazę, naujoves.

Viešnagės gimnazijoje metu su gimnazistais susitiko didelis būrys universiteto dėstytojų ir studentų. Jie atstovavo dvylikai fakultetų ir Tarptautinei verslo mokyklai. Ypač džiugu, kad gimnazistus aplankė jų bičiuliai – pernykščiai abiturientai, dabar universiteto pirmakursiai.

Susitikimo metu vyko darbas grupėmis. Kiekvienas trečiokas ir ketvirtokas galėjo pasirinkti grupę, kurioje buvo pristatomas jį dominantis fakultetas ar studijų programa.

VU Tarptautinio verslo mokyklos dėstytojas B.Povilaitis įdomiai, šmaikščiai patarė, kaip teisingai pasirinkti būsimą specialybę, kaip nepasiklysti draugų, tėvų, senelių patarimuose, informacijos gausoje. „Būtinai turite turėti ilgalaikį planą, tuomet visi trumpalaikiai planai atrodys prasmingi, juos bus lengviau įvykdyti“, - sakė dėstytojas, linkėdamas, jog ilgalaikiame gimnazistų ateities plane atsirastų ir Vilniaus universitetas.