Trečiadienis, 19 Gruodis 2012 21:29

Miestas pagerbė geriausiuosius

Dominykas ŠLIAŽKO, IVf klasė

Gruodžio 19 d. Dailės galerijoje vyko Panevėžio miesto gabių mokinių ir jų mokytojų pagerbimo šventė. Šiais metais buvo pagerbti ir apdovanoti bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų ir kultūros įstaigų 2011-2012 m. m. tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai bei geriausi meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai, laureatai bei jų mokytojai. Apdovanoti ne tik olimpiadų ir konkursų nugalėtojai, bet ir gabiausi jaunieji muzikantai bei dailininkai.

Ypač džiugu, kad tarp apdovanotųjų nemažas būrys mūsų gimnazijos mokinių. Didžiuojamės Greta Almonaite, Tomu Čerškumi, Modestu Urbonu, Kęstučiu Vėta, Karoliu Vyčiumi, Mykolu Jasponiu, Ieva Černyte, Titu Sokolovu, Dominyku Šliažko, Greta Jarockyte, Ipolitu Janeliūnu, Jokūbu Ruibiu, Ignu Žebrausku, Karoliu Šimoniu, Enrika Čergelyte, Emilija Matuzevičiūte, Aiste Liukinevičiūte, Martyna Dulevičiūte, gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupės šokėjais.  Šių gimnazistų mokytojai – Ona Žiukienė, Renata Burbaitė, Nida Glinskienė, Rima Grabauskaitė, Erika Tumėnaitė, Birutė Diržytė, Kristina Nainienė.

Į šventę susirinkusius mokinius, jų tėvus, mokytojus sveikino miesto meras Vitalijus Satkevičius ir mero pavaduotoja Regina Eitmonė. Gimnazistus ir jų mokytojas nuoširdžiai sveikino gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas.

Visiems šventės dalyviams dainavo Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokyklos, 5-osios  ir Juozo Balčikonio gimnazijų mokiniai.

Dėkojame visiems, garbingai atstovaujantiems mūsų gimnazijai.