Pirmadienis, 17 Gruodis 2012 19:38

Fondas parėmė ateitininkus

Dovilė BIKULČIŪTĖ, IIId klasė

Žvarbų gruodžio 14 dienos vakarą Panevėžio krašto ateitininkai susirinko Panevėžio vyskupijos sielovados centre. Čia vyko kasmetė Čingų paramos fondo premijų teikimo ateitininkams studentams, moksleiviams ir kuopoms ceremonija. Džiugu, kad šiais metais laimė nusišypsojo mūsų gimnazijos IVc klasės moksleivei Laurai Užusienytei – jai fondas skyrė stipendiją. Be to, už aktyvią veiklą pinigine premiją apdovanota ir mūsų gimnazijos kun. Tilvyčio-Žalvarnio ateitininkų kuopa. Labai tuo džiaugiamės!

Jonas Činga – žinomas tarpukario Lietuvos, vėliau išeivijos visuomenės veikėjas, agronomas, pramonininkas, mecenatas, ateitininkas. Jo fondas remia Pietryčių Lietuvos švietimą, bibliotekas, organizuoja stovyklas, ekskursijas moksleiviams, skatina ateitininkų veiklą Lietuvoje.