Šeštadienis, 15 Gruodis 2012 12:24

Artėjančių švenčių laukiame prasmingai

Rūta KLIORYTĖ, IVa klasė

Maldos žodžiais, dieviškomis giesmėmis, dvasios ramybe gruodžio tryliktosios vakarą alsavo Panevėžio Kristaus Karaliaus katedra – jaukų adventinį vakarą čia vyko gimnazijos bendruomenės šv.Mišios. Į tradicinį renginį susirinko mokytojai, mokiniai, jų tėvai bei artimieji. Gimnazijos choristai ir lengvosios muzikos orkestras darniomis giesmėmis sukūrė ypatingą atmosferą.

Šiltą ir prasmingą pamokslą pasakė katedros administratorius Eugenijus Troickis, po Mišių visiems dvasios ramybės palinkėjo ir gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas. Susirinkusiuosius jis akino tolti nuo materialių dalykų, nuolatinio skubėjimo, rūpintis šalia esančiu žmogumi. Teišsipildo visi tiesos žodžiai ir tebūna sieloje darna bei ramybė.