Antradienis, 11 Gruodis 2012 17:31

Vakaronėje ir sėmėmės išminties, ir linksminomės

Austėja SKUDAITĖ, Ia klasė

„Kaip mokytis gerai ir nepervargti, kokia veikla gimnazijoje yra pati įdomiausia, kaip „pamaloninti“ mokytojų širdis?“ - šiuos ir daugybę kitų klausimų mes, Ia klasės mokiniai, gruodžio 7-osios vakarą uždavėme pirmakursiams studentams, buvusiems mūsų klasės vadovės Ritos Miknevičienės auklėtiniams. Vg klasės mokiniai – taip mes juos pavadinome – mums pažėrė labai naudingų patarimų.

Vakaronės metu žaidėme žaidimą „Taip ir Ne“. Visi klausimai buvo susiję su gimnazija – jos istorija, čia dirbančiais žmonėmis, daiktais, be kurių neišsiverčia gimnazistai. Be abejonės, studentai žinojo daugiau teisingų atsakymų nei mes. Dėl to, kad jie laimėjo, nenusiminėme – mums dar viskas prieš akis.

Visiems ypač smagu buvo vaidinti. Teko pavaizduoti gyvūną, su kuriuo asocijuojasi gimnazija, daiktą, kuris mums primena matematikos ir lietuvių kalbos pamokas. Prisijuokėme į valias!

Įdomu buvo išgirsti ir pirmuosius studijų įspūdžius. Juos mums pasakojo būsimasis psichologas, programuotojas, ekonomistas, būsimoji žurnalistė.

Vakaras prabėgo labai greitai. „Kada vėl susitiksime?“ – toks buvo mūsų paskutinis klausimas.