Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2012 21:02

Dalyvavome „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laidos filmavime

Austėja SKUDAITĖ, Ia klasė

Pirmąjį devintokų pusfinalio filmavimą pasisekė stebėti ir mums – Ia klasės mokiniams. Galimybę dalyvauti šioje atrakcijoje savo bendraklasiams suteikė Jokimas Tamulionis ir Adomas Gudelis. Išvydome, kaip viskas iš tiesų vyksta – kokia yra pati aplinka, scena, kaip dirba laidos kūrybinė grupė.

Ypač smagu buvo susitikti buvusį mūsų gimnazijos mokinį, šmaikštuolį Dominyką Vaitiekūną! Jis ir Andrius Rožickas – šios laidos vedėjai. Stebino tai, kad jie nebuvo įbedę nosių į scenarijų, bet improvizavo ir linksmai bendravo su kolegomis bei studija, sukurdami puikią nuotaiką, skatindami mus būti aktyvius. Visi šaukėme, švilpėme, laikėme iškėlę plakatus, kad tik kuo geriau palaikytumėme savo bendraklasius! O palaikymo jiems išties reikėjo. Klausimai buvo labai sunkūs ir sukti. Buvau sužavėta, kokie sumanūs yra bendraamžiai, kiek daug jie žino... Nors laimėtojai tik du, bet nė vienas dalyvis nebuvo nuskriaustas, nes kiekvienas buvo gausiai apdovanotas. Jokimas ir Adomas nepateko į finalą, tačiau jie puikiai pasirodė ir mes jais be galo didžiuojamės! Patekti tarp gudriausiųjų ir su jais varžytis jau yra labai didelis pasiekimas.

Pusdienį praleidę Lietuvos televizijoje, namo dar neskubėjome. Nors oras buvo ir prastas, neatsisakėme galimybės pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį. Užėjome į šokolado krautuvėlę – o ten tikras šokolado kambarys. Sienos, visi baldai, paveikslai, šunys, pagaminti iš juodo, pieninio ir balto šokolado. Taip ir norėjosi ko nors atsikąsti...

Grįžome kupini įspūdžių, tikimės, jog ir kitais metais atsiras norinčių tapti Lietuvos tūkstantmečio vaikais!