Linkiu, kad gimnazijoje niekad nepritrūktų kelių vėluojančių kojų porų, kad po skambučio jos dundėtų gimnazijos koridoriais ir taip neleistų seniesiems koridoriams užmigti – vėluojantys neskuba gyventi ir dar negreit paliks šiuos mūrus. Tik nereikia piktnaudžiauti!

Linkiu, kad nepritrūktų ir balsų, kuriuos tektų tildyti – per pamokas, per pertraukas, po pamokų. Jie gal ir trukdo, bet kartu primena, kad čia kalbėti gera.

Linkiu, kad kiekvienas šioje gimnazijoje rastų vietą, kurioje gera – bibliotekoje, „akvariume“, valgykloje, rūbinėje, klasėse ar koridoriuose, po laiptais, prie kopijavimo aparato, prie durų ar kiemelyje, kad tos vietos neleistų pamiršti, kaip gimnazijoje buvo gera neskubant gyventi.

Geriausi linkėjimai mokytojams – dėl jų ir norisi sugrįžti.

Marija Dautartaitė (2008 m. laida)

* * *

Miela Alma mater „Balčikoni“, linkim įspūdingų kūrybos ir mokslo pasiekimų metų! Bet dar svarbiau – toliau kurkite šiltą bendruomenę, kuri pabaigusi mokyklą palaikytų ryšius ir papildytų mūsų smagų alumni ratą!

Broliai Ugnius ir Jaunius Ramanauskai, Washington DC (2002 ir 2006 m. laidos)

* * *

Brangūs Gimnazijos Žmonės, Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio Rugsėjo 1-ąją džiaugiuosi, kad nesate tik proginiai pirmūnai, bet gebate išlaikyti aukštai iškeltą kartelę ir kasdienybėje. Nepraraskite budrumo, gyvenkite remdamiesi padorumu, pareiga bei profesionalumu. Tegul šios vertybės būna su jumis per visas dienas. Nepaisydami nieko šiandien darykite tai, ką galite geriausiai! Dalinkitės tuo vieni su kitais. Sveikinu Jus, tikiu Jumis, esu su Jumis.

Paulius Šironas (2001 m. laida)

* * *

Vokiečių filologijos studijos Vilniaus universitete patiko nuo pat pirmo kurso: dėstytojai malonūs ir visuomet pasiruošę padėti, studentai draugiški, kūrybingi, todėl niekada nebūna liūdna. VU sienos alsuoja senove, o tai leidžia ir pačiam pasijusti pakiliai bei ypatingai.

Ieva Raišelytė (2008 m. laida)

* * *

Vos pradėjusi studijuoti Vilniaus universitete vokiečių filologiją, patyriau šoką: pirmąją paskaitą nieko nesupratau, nebuvo tokių auditorijų kaip filmuose, grupėje – tik panelės... Dabar jaučiuosi puikiai. Mūsų grupė kaip šeima. Kadangi mūsų nedaug, nepaskęstame pilkoje studentų masėje ir dėstytojai visus pažįsta bei gali skirti dėmesio kiekvienam. Čia gera ir malonu mokytis.

Armina Sakavičiūtė (2008 m. laida)

* * *

Visada draugiška atmosfera, jokios įtampos, darbas mažose grupelėse ir profesionalūs Vilniaus universiteto Vokiečių filologijos katedros dėstytojai – prabėgus metams čia jaučiuosi kaip namie!

Indrė Nemickaitė (2008 m. laida)