Penktadienis, 08 Birželis 2012 06:36

Pirmokai smagiai baigė mokslo metus

Gintaras GRIGAS, dailės mokytojas

Trečią kartą gimnazijos istorijoje prieš mokslo metų pabaigą pirmųjų klasių gimnazistams buvo surengta Menų diena. Pirmiausia aktų salėje pirmokai žiūrėjo spektaklį – gimnazijos teatro studija puikiai vaidino abiturientės Simonos Voveriūnaitės pjesę „Paprasta istorija“. Paskui kiekviena klasė papasakojo apie pirmaisiais mokslo metais patirtus įspūdžius: vaidino, dainavo, šoko, rodė nuotraukas, pačių sukurtus filmukus. Geriausiu pasirodymu komisija pripažino Ib klasės vaidinimą apie peliukus gimnazistus.

Po pertraukos vidiniame kiemelyje pirmokai kūrė popierines skulptūras. Ia klasė visus nustebino skulptūrų gausa. Ib klasė padarė sudėtingiausią skulptūrą – kubistinį peliuką. Ic klasės mokiniai sukūrė lyrišką dviejų šokėjų figūrą. Id klasės gimnazistai po darbo laikė iškėlę pasakų  paukštį.  Moderniškiausią ir daugiausiai laiko pareikalavusią skulptūrą sukūrė Ie klasė. Išminties paukštį –  pelėdą nulipdė triukšmingiausi kiemelyje buvę Ig klasės mokiniai. Labiausiai susikaupę dirbo Ia ir Ib klasių gimnazistai. Komisija po ilgų svarstymų įdomiausios skulptūros nominaciją skyrė If klasės sukurtam žmogučiui, propaguojančiam sveiką gyvenseną.