Trečiadienis, 18 Balandis 2012 20:59

Atnaujinta TEDxJBG interneto svetainė

Rūta KLIORYTĖ, IIIa klasė

Balandžio 17-ąją buvo visiškai atnaujinta „Facebook“ internetinė svetainė TEDxJBG. Didėjantis Juozo Balčikonio gimnazijos mokinių bei kitų internautų skaičius rodo šio puslapio populiarumą. Lankytojus masina virtualios paskaitos, kuriose skleidžiamos neįprastos idėjos, vertos, kad jomis būtų dalinamasi. TED – vienas iš labiausiai lankomų internetinių puslapių, jame patalpinta begalė pasisakymų įvairiausiomis temomis.

Sužavėti interneto svetainės www.ted.com bei paskatinti anglų kalbos mokytojos Violetos Tunkūnienės, surengėme TED konferenciją ir mūsų gimnazijoje. IIIa klasės anglų kalbos grupės gimnazistai tapo šio projekto ambasadoriais ir pagrindiniais pranešėjais. Tokio tipo konferencijos dažnai rengiamos Lietuvos universitetuose, o mes tapome pirmaisiais, suorganizavusiais konferenciją gimnazijoje. Projekto tikslas – kuo plačiau paskleisti TED idėjas visai JBG bendruomenei. Tikslas pasiteisino, į mūsų išreklamuotą Khan akademiją – naujo tipo virtualiąją mokyklą – įstojo 30 JBG gimnazistų, pasiekusių įspūdingų rezultatų. Konferencija susilaukė netikėto susidomėjimo – svečių skaičius pranoko visus lūkesčius. Mūsų IT komanda – Justas, Edgaras ir Artiomas – atnaujintame TEDxJBG „Facebook“ puslapyje patalpino ne tik įdomiausius TED video, bet ir konferencijos įrašus bei nuotraukas.

Tikimės, jog apsilankysite http://www.facebook.com/pages/TEDxJBG/209097575811387 ir prisijungsite prie vis didėjančios TED bendruomenės.