Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 20:17

„Mudu abudu“ čempionai – iš IIb

Dominykas ŠLIAŽKO, gimnazijos mokinių parlamento prezidentas

Vasario 14-ąją, Šv. Valentino dieną, gimnazijos sporto salėje vyko krepšinio turnyras „Mudu abudu“. Šios varžybos jau tapo gimnazijos tradicija, tačiau aikštelėje žaidžiamas krepšinis – neįprastas: varžosi ne penketukai, o poros.

Šiemet turnyre panoro dalyvauti 10 porų. Būtina pažymėti, kad šių metų varžybų išskirtinis bruožas buvo gausybė spalvotų balionų.

Burtų keliu komandos buvo sugrupuotos. Žaidimas vyko abiejose salės pusėse – prie pagrindinių krepšių. Į finalą pateko tik trys komandos. Po įtempto ir daug jėgų pareikalavusio paskutinio varžybų etapo prizininkai pasiskirstė taip:

I vieta – be pralaimėjimų žengę Laura Urbonaitė (IIb) ir Modestas Gedvilas (IIb)

II vieta – Greta Grinytė (IIIg) ir Rokas Mažutis (IIIc)

III vieta – Ieva Šedurskaitė (IIIg) ir Tomas Ivanaitis (IVd)

Gimnazijos mokinių parlamentas sveikina nugalėtojus ir dėkoja dalyvavusioms komandoms!