Ketvirtadienis, 29 Gruodis 2011 17:47

Ir po 10 metų gimnazija tebėra brangi

Rugsėjo 9 dieną gimnazijoje buvo susirinkę 2001 metų laidos 4t2 klasės abiturientai. Prieš pat Kalėdas gimnazijos direktoriui Raimondui Dambrauskui jie atsiuntė laišką su sveikinimais. Jame parašyta daug gražių žodžių apie Juozo Balčikonio gimnaziją:

Malonu buvo sugrįžti į gimnaziją, eiti tais koridoriais, kuriais mes bėgiojome ar vaikščiojome net 8 metus. Gimnazija išgražėjusi, šiek tiek pasikeitusi, bet labai sava bei artima. Ne vieną savo klasės draugą girdėjau sakant, kad didžiuojasi kam nors sakydami, jog baigė būtent Panevėžio Juozo Balčikonio gimnaziją. Aš – ne išimtis. Visada didžiavausi, didžiuojuosi ir didžiuosiuosi, kad esu „balčikonietė“. Ačiū už duotus gyvenimo pagrindus, už išmoktas pamokas ir gražų laiką.

Milda Jurėnaitė

Branginu visas Gimnazijoje praleistas akimirkas.

Paulius Šironas

Geriausi mano draugai – iš Gimnazijos. Visada didžiuosiuosi esanti mūsų Gimnazijos abiturientė.

Neringa Vegytė-Decarrega

Mokyklos prisiminimai man šviesiausi, čia praėjo vieni iš gražiausių metų. Džiaugiuosi, kad bendrauju su klasės draugais, kad mokykla visada mano širdyje, kad baigiau būtent šią mokyklą.

Neringa Orlaitė

Čia gavau ne tik mokslo, bet ir gyvenimo pamokas.

Giedrė Gilytė

Labai šviesūs prisiminimai. Gera grįžti ir girdėti, kad gimnazijai sekasi puikiai. Kuo geriausi linkėjimai!

Šarūnė Lapinskaitė-Šablevičienė

Kai atvykstu į Panevėžį, būtinai pravažiuoju pro gimnaziją. Nostalgija...

Eglė Rimkutė-Ramanauskienė

Linkiu gimnazijai tiek gerų abiturientų, kiek buvo mūsų klasėje!

Rima Vaškevičiūtė-Fitzpatrick