Trečiadienis, 21 Gruodis 2011 07:33

Studentas padrąsino biologijos mėgėjus

Roberta GIEDRAITYTĖ, IIIe klasė

Gimnazijoje vykusios biologijos olimpiados laimėtojai gruodžio 14 dieną turėjo progą pabendrauti su Anglijos Kembridžo universitete gamtos mokslus studijuojančiu buvusiu mūsų mokyklos mokiniu Augustinu Šilale. Augustinas mums papasakojo apie biologijos olimpiadas, dažniausiai jose pasitaikančias temas. Pasak studento, šis pokalbis jam buvo puiki proga pakartoti išmoktus dalykus prieš egzaminus, kuriuos laikys grįžęs į Kembridžą po atostogų. Žinoma, ir mums buvo ne tik naudinga, bet ir įdomu klausytis Augustino.

Džiugu, jog buvę gimnazijos mokiniai nepamiršta savo mokyklos ir užsuka čia ne tik pabendrauti su mokytojais, bet ir pasidalinti sukaupta patirtimi su gimnazistais, negaili patarimų ir padrąsinančių žodžių.