Šeštadienis, 10 Gruodis 2011 19:12

Antrokės piešiniai sužavėjo parodos lankytojus

Lina DEVEIKYTĖ, Laura URBONAITĖ, IIb klasė

Gruodžio 7 dieną mūsų gimnazijos skaitykla vėl virto dailės galerija „Skaistykla“. Čia buvo atidaryta IIb klasės gimnazistės Kamilės Krasauskaitės pirmoji personalinė dailės paroda. Jaunosios dailininkės darbų susirinko pažiūrėti visa jos klasė, mokytojai. Pasidžiaugti dukros kūryba atvyko ir visa jos šeima. Nors Kamilė tik dešimtokė, ji savo kūriniais sugebėjo sužavėti ne tik bendraamžius, bet ir suaugusiuosius. Sveikinimo žodį tarė dailės mokytojai Lina Paužuolienė ir Gintaras Grigas, mokyklos direktorius Raimondas Dambrauskas, mokytojas Vytautas Baliūnas, skaityklos vedėja Sigita Matuzevičienė. Gerų ir gražių palinkėjimų Kamilė sulaukė iš tėvelių, močiutės bei klasės draugų.

Parodoje eksponuojamos Kamilės miniatūros ir piešiniai. Visi kūriniai dvelkia šiluma, ramybe, nuoširdumu, juose atsiskleidžia savitas pasaulis. Kiekviename darbe žiūrovas gali rasti sau mielą personažą, galbūt kažkada susapnuotą vaikystėje, pajausti svajojančio žmogaus ir gamtos harmoniją. Kiekvienas parodos lankytojas su dideliu susižavėjimu apžiūrinėdamas Kamilės sukurtas kompozicijas galėtų pasakyti, kad tai grįžimas į vaikystę, į pirmapradį blogio ir rūpesčių nepaliestą fantazijų pasaulį.

Kviečiame visus apsilankyti Kamilės parodoje. Tikrai nenusivilsite!