Penktadienis, 09 Gruodis 2011 07:07

Kėdainiuose turime gerų draugų

Luka SMALINSKAITĖ, Ie klasė

Gruodžio antrą dieną mūsų gimnazijos mokinių parlamento nariai bei dar keli prie jų prisijungti panorę gimnazistai viešėjo Kėdainių Šviesiojoje gimnazijoje ir ten dalyvavo tradiciniame muzikos  festivalyje „Žiemos mozaika“. Važiavome į Kėdainius ne vien savo talentų parodyti, bet ir   atnaujinti ryšius su Šviesiosios gimnazijos taryba.

Buvome šiltai priimti, su Kėdainių gimnazijos mokinių tarybos nariais pabendravome prie puodelio arbatos. Visiems prisistačius ir papasakojus apie savo veiklą, apsikeitėme telefonų numeriais ir elektroninio pašto adresais, kad bendravimas nenutrūktų. Tada išskubėjome į renginį.

Šviesiojoje gimnazijoje tvyrojo nuostabi Kalėdų atmosfera, visi buvo puikiai nusiteikę: koncertavo gimnazijos šokių kolektyvas, solistai, choras, Kėdainių miesto muzikos mokyklos mokiniai. Mūsų gimnazijos atstovai atliko Shakin Stevens dainą „Merry Christmas everyone“. Po renginio vyko dalyvių apdovanojimas.

Šviesioji gimnazija mums pasirodė labai šilta, jauki, estetiška. Dabar laukiame kėdainiečių atvykstant pas mus!