Antradienis, 06 Gruodis 2011 08:35

2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai

Dailės olimpiada

Tapyba I-II kl.

I vieta         Viktorija Rimkutė             IIa kl.

II vieta        Lina Deveikytė               IIb kl.

III vieta       Marija Petraitytė            Ic kl.

Tapyba III-IV kl.

I vieta         Erika Kranauskaitė          IVf kl.

II vieta        Megė Cimbalaitė             IVa kl.

II vieta        Domantė Macijauskaitė    IIIg kl.

Grafika-mišri technika I-II kl.

I vieta         Kamilė Krasauskaitė         IIb kl.

II vieta        Dovilė Bikulčiūtė             IId kl.

II vieta        Ema Masilionytė             Ib kl.

III vieta       Domantė Bikulčiūtė         IId kl.

Grafika-mišri technika III-IV kl.

I vieta         Živilė Krisiūnaitė             IVa kl.

II vieta        Adelė Olšauskaitė           IIIg kl.

II vieta        Beatričė Vaicekauskaitė   IIIa kl.

III vieta       Ieva Jasiukėnaitė            IVa kl.

III vieta       Greta Staknytė              IVe kl.

Piešimo kompozicija I-II kl.

II vieta        Mantė Janionytė             IIb kl.

II vieta        Enrika Čergelytė             Ia kl.

III vieta       Irmina Preišelgavičiūtė     IIb kl.

Piešimo kompozicija III-IV kl.

III vieta       Rasa Baltrūnaitė             IIIa kl.

Skulptūra

I vieta         Dovydas Bronušas          IVa kl.

 

Matematikos olimpiada

I klasė

I vieta         Patricija Šapokaitė          Ia kl.

I vieta         Vaiva Soriūtė                 Ib kl.

II vieta        Akvilė Gasiūnaitė            If kl.

II vieta        Aurelija Tylaitė               Ig kl.

III vieta       Juozas Rimkus                Ie kl.

III vieta       Laurynas Janevičius        Ig kl.

III vieta       Samanta Butkevičiūtė      Ig kl.

II klasė

I vieta         Jokūbas Ruibys               IIg kl.

I vieta         Augustas Partikas           IIg kl.

II vieta        Karolina Misevičiūtė         IIb kl.

II vieta        Titas Skrebė                  IIa kl.

III vieta       Karolis Lipskis                 IIf kl.

III vieta       Eimantas Savickas          IIg kl.

III vieta       Modestas Urbonas          IIg kl.

III vieta       Karolis Vyčius                IIe kl.

III klasė

I vieta         Viktorija Misiūnaitė          IIIb kl.

II vieta        Karolina Juzėnaitė           IIIc kl.

II vieta        Vaidotas Vaičeliūnas       IIIg kl.

III vieta       Antanas Kascėnas          IIIc kl.

III vieta       Edgaras Liberis               IIIe kl.

III vieta       Arnas Anciukevičius        IIIg kl.

IV klasė

I vieta         Ieva Daužickaitė             IVe kl.

II vieta        Rimantė Jarockytė          IVc kl.

II vieta        Titas Sokolovas              IVd kl.

III vieta       Dalius Minklys                IVc kl.

 

Istorijos olimpiada

I klasė

I vieta         Lukas Stakėla                Ie kl.

II vieta        Kotryna Grunskytė          Ig kl.

II vieta        Laimis Zubauskas            Id kl.

III vieta       Aivaras Avižonis             Ib kl.

II klasė

I vieta         Gabrielė Juknevičiūtė       IId kl.

II vieta        Emilija Karazijaitė            IId kl.

III vieta       Danielius Šaltis               IId kl.

III vieta       Miglė Rudytė IIIf kl.

III klasė

I vieta         Tadas Indriliūnas            IIIg kl.

II vieta        Ieva Šedurskaitė            IIIg kl.

III vieta       Beatričė Mikšytė             IIIa kl.

IV klasė

I vieta         Deimantė Binkytė            IVe kl.

II vieta        Šarūnas Steckis             IVa kl.

III vieta       Monika Glinskytė             IVf kl.

 

Geografijos olimpiada

I vieta         Titas Muterlevičius          IIIb kl.

II vieta        Marijus Šerys                 IIIa kl.

III vieta       Monika Andrijauskaitė      IVa kl.

III vieta       Rūta Skaistė Mačionytė   IVd kl.

 

Kūno kultūros olimpiada

I klasė

I vieta         Julius Žekonis                Ia kl.

II vieta        Ugnė Šinkevičiūtė           Ib kl.

III vieta       Paulius Venclovas           Ib kl.

II klasė

I vieta         Paulius Aleksiūnas           IIa kl.

II vieta        Paulius Legeckas            IIf kl.

III vieta       Rokas Karpavičius           IIa kl.

III vieta       Ingrida Preidžiūtė            IIc kl.

III klasė

I vieta         Augustas Nekrošius         IIIe kl.

II vieta        Karolis Klikūnas               IIIe kl.

II vieta        Edgaras Kazokaitis          IIIc kl.

III vieta       Arnas Pelaitis                 IIIe kl.

 

Lietuvių kalbos-meninio skaitymo olimpiada

I vieta         Aleksandra Kubiliūtė        Ib kl.

I vieta         Augustinas Karvelis         IIf kl.

I vieta         Karolina Koženiauskaitė    IIIe kl.

II vieta        Inesa Ulichina                IVf kl.

II vieta        Albinas Stonys               IIIa kl.

II vieta        Vytenis Sereika              IVe kl.

III vieta       Milda Glebauskaitė          IIIf kl.

III vieta       Eglė Rūkštelytė              IVa kl.

 

Biologijos olimpiada

I klasė

I vieta         Luka Smalinskaitė           Ie kl.

II vieta        Akvilė Gasiūnaitė            If kl.

III vieta       Ieva Keršulytė               Ie kl.

III vieta       Rasa Girijotaitė               Ie kl.

II klasė

I vieta         Olga Čugaj                    IIa kl.

I vieta         Karolina Misevičiūtė         IIb kl.

II vieta        Milda Kaušpėdaitė           IIb kl.

III vieta       Jonas Andriuškevičius      IIb kl.

III vieta       Emilija Karazijaitė            IId kl.

III klasė

I vieta         Paulius Eidukas               IIIc kl.

II vieta        Paulius Umantas             IIIg kl.

II vieta        Roberta Giedraitytė         IIIe kl.

III vieta       Evelina Matekonytė         IIIa kl.

IV klasė

I vieta         Kotryna Kauneckaitė       IVf kl.

I vieta         Greta Jarockytė             IVd kl.

II vieta        Tomas Kairys                 IVd kl.

III vieta       Aurelija Ogintaitė            IVa kl.

Fizikos olimpiada

I klasė

I vieta         Jonas Karosas                Ie kl.

I vieta         Paulius Čiapas                Ig kl.

II vieta        Ieva Černytė                 Ic kl.

III vieta       Patricija Šapokaitė          Ia kl.

II klasė

I vieta         Modestas Urbonas          IIg kl.

II vieta        Karolis Vyčius                IIe kl.

III vieta       Gabrielius Zuopelis          IIb kl.

III vieta       Eimantas Savickas          IIg kl.

III klasė

I vieta         Vaidotas Vaičeliūnas       IIIg kl.

II vieta        Ignas Čiplys                   IIIb kl.

III vieta       Arnas Anciukevičius        IIIg kl.

III vieta       Ignas Žiaunys                IIIg kl.

IV klasė

I vieta         Titas Sokolovas              IVd kl.

II vieta        Tomas Čerškus               IVd kl.

III vieta       Tadas Bučiūnas              IVa kl.

 

Ekonomikos ir verslo olimpiada

III klasė

I vieta         Dominykas Šliažko           IIIf kl.

II vieta        Žilvaras Vasiliauskas        IIIa kl.

III vieta       Paulius Misevičius           IIIc kl.

IV klasė

I vieta         Ipolitas Janeliūnas          IVc kl.

I vieta         Dominykas Skvernelis      IVc kl.

II vieta        Monika Petronytė           IVa kl.

III vieta       Rūta Androšiūnaitė          IVd kl.

 

Chemijos olimpiada

I klasė

I vieta         Ieva Černytė                 Ic kl.

II vieta        Tomas Valiukas              Ic kl.

II vieta        Juozas Rimkus                Ie kl.

III vieta       Gabija Vizbaraitė            If kl.

III vieta       Gabrielius Grubinskas       Ig kl.

II klasė

I vieta         Augustas Partikas           IIg kl.

II vieta        Jonas Andriuškevičius      IIb kl.

II vieta        Eglė Plėštytė                 IIa kl.

III vieta       Titas Skrebė                  IIa kl.

III vieta       Milda Gylytė                  IIe kl.

III klasė

I vieta         Paulius Umantas             IIIg kl.

II vieta        Karolina Koženiauskaitė    IIIe kl.

III vieta       Edgaras Staniulis            IIIg kl.

IV klasė

I vieta         Greta Zubaitė                IVa kl.

II vieta        Laurynas Gaušas            IVg kl.

III vieta       Mindaugas Potapovas      IVa kl.

 

Vokiečių kalbos olimpiada

I vieta         Karolina Petrič                IIc kl.

I vieta         Tomas Burokas               IIIb kl.

II vieta        Monika Janušaitė            IIc kl.

II vieta        Vaida Nečionytė             IIIb kl.

III vieta       Rasa Bernadišiūtė           IIIc kl.

 

Anglų kalbos olimpiada

I klasė

I vieta         Gailius Praninskas           Ic kl.

II vieta        Paulius Čiapas                Ig kl.

III vieta       Šarūnas Paškevičius        Ib kl.

II klasė

I vieta         Ernesta Dambrauskaitė    IIc kl.

II vieta        Gabrielė Rakickaitė          IIe kl.

III vieta       Andrius Kulšinskas           IIb kl.

III klasė

I vieta         Kotryna Mikalauskaitė      IIIa kl.

II vieta        Eimantas Skačkauskas     IIIe kl.

III vieta       Mykolas Jasponis            IIIf kl.

III vieta       Justinas Bikulčius            IIIe kl.

IV klasė

I vieta         Rūta Brazinskaitė            IVb kl.

II vieta        Rūta Vareikaitė              IVe kl.

III vieta       Inesa Ulichina                IVf kl.

 

Rusų kalbos olimpiada (raiškusis skaitymas)

I klasė

I vieta         Monika Dambrauskaitė     Ic kl.

II vieta        Kotrina Grunskytė           Ig kl.

III vieta       Viktorija Torovec            Ig kl.

II klasė

I vieta         Laurita Stepanovaitė       IIf kl.

II vieta        Kamilė Skrupskytė           IIf kl.

III vieta       Karina Lesevičiūtė           IIb kl.

III klasė

I vieta         Vesta Galentaitė            IIIg kl.

IV klasė

I vieta         Žygimantas Mackevičius  IVg kl.

 

Muzikos olimpiada

(Dainų festivalio Lietuvos Valstybės Atkūrimo Dienai atminti 1-asis turas)

 Urtė Butėnaitė               Ia kl.

Karolina Misevičiūtė         IIb kl.

 

Informatikos olimpiados I etapas (mokiniai, gruodžio 16 d. dalyvausiantys miesto informatikos olimpiadoje)

Ignas Žebrauskas             Ig kl.

Karolis Užkuraitis              Ig kl.

Titas Skrebė                   IIa kl.

Karolis Vyčius                  IIe kl.

Modestas Urbonas            IIg kl.

Rokas Bedalis                  IIIb kl.

Karolis Urbonas                IIIb kl.

Antanas Kascėnas            IIIc kl.

Edgaras Stauryla              IIIc kl.

Vytautas Štaras              IIId kl.

Liudas Mažeika                IIId kl.

Arnas Pelaitis                  IIIe kl.

Edgaras Liberis                IIIe kl.

Justinas Bikulčius             IIIe kl.

Tomas Stuina                  IIIe kl.

Mantas Vaištaras             IIIf kl.

Mykolas Jasponis              IIIf kl.

Edvinas Pranka                IIIg kl.

Ignas Petraitis                 IVb kl.

Šarūnas Samas                IVb kl.

Jokūbas Kytra                  IVb kl.

Mantas Rancevas             IVb kl.

Paulius Pečiūra                IVc kl.

Martynas Stukas              IVd kl.

Tomas Čerškus                IVd kl.

Lukas Chatkevičius           IVg kl.

Mantas Garuckas             IVg kl.

Arijus Pleska     IVh kl.