Šeštadienis, 08 Spalis 2011 07:54

Trečiokai vis dar laukia, kol bus pakrikštyti

Odeta KAUNĖNAITĖ, IIIf klasė

Šiais mokslo metais pradėjau mokytis Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos III klasėje. Be manęs, tokių naujokų yra dar 17. Pirmąsias dienas buvo nedrąsu, tačiau dabar jaučiamės puikiai.

Kai sužinojome, kad gimnazija turi gražią tradiciją krikštyti pirmokus, laukėme tokių krikštynų ir mes, naujieji trečiokai. Juo labiau, kad ketvirtokai lyg ir žadėjo tai padaryti. Deja, mes taip ir likome nekrikštais. Kai kurie naujokai dėl to apsidžiaugė, nes pamatė, kokius išbandymus krikštynose teko patirti pirmokams. Tiesa, kai kurios III klasės pažadėjo, jog ši klaida bus ištaisyta – kitais mokslo metais, kai krikštys pirmokėlius, kartu pakrikštys ir mus.

Nesigailime, kad nusprendėme mokytis Juozo Balčikonio gimnazijoje. Buvusiose mokyklose ar gimnazijose nebuvo patenkinami mūsų poreikiai. Be to, šią mokyklą pasirinkti mus paskatino geras jos įvaizdis, draugiška aplinka, buvome girdėję, jog čia gimnazistai gauna daug žinių.

Apsipratę naujojoje mokymo įstaigoje, esame patenkinti draugiškais, su gimnazistais bendradarbiaujančiais mokytojais, draugiškais klasiokais. Gaila, kad nebuvo suformuota nauja trečia klasė, tačiau toks sprendimas turi ir privalumą – yra daugiau galimybių susidraugauti, o tai palengvina adaptaciją naujoje aplinkoje.