Penktadienis, 10 Birželis 2011 17:18

Geriausiems – dovanos ir padėkos

Birželio 9-ąją gimnazijoje įvyko vienas iš reikšmingiausių metų renginių: olimpiadų, konkursų, varžybų nugalėtojų, prizininkų, laureatų bei gabių gimnazistų mokytojų pagerbimo šventėje direktorius Raimondas Dambrauskas apžvelgė svarbiausius mokyklos bendruomenės laimėjimus per mokslo metus.

2010-2011 mokslo metais 21 miesto renginyje 115 gimnazistų tapo nugalėtojais ar prizininkais. 93 mokiniai aukščiausias vietas laimėjo 31 Panevėžio krašto ar šalies renginyje. Olimpiadų, konkursų, varžybų nugalėtojus, prizininkus, laureatus parengė 36 gimnazijos mokytojai. Visiems gabiausiems gimnazistams ir jų mokytojams įteiktos dovanos, gimnazijos direktoriaus ar miesto mero padėkos raštai.

Juozo Balčikonio gimnazijos 2010-2011 mokslo metų Garbės gimnazistu paskelbtas Andrius Mingaila (IVd klasė).

JBG metų humanitaru tapo Martinas Košel (IIIa klasė), metų „tiksliuku“ – Donatas Kučinskas (IVb klasė).

Profesorės Vilijos Targamadzės premija atiteko Laurynai Griniūtei (IIIc klasė) ir Mykolui Jasponiui (IIf klasė).

Metų versliausi gimnazistai – Arnoldas Gatavynas (IVh klasė) ir Karolis Steponavičius (IVh klasė).

Raštingiausi 2010-2011 mokslo metų gimnazistai: Rimantė Karaliūnaitė (Ib klasė), Karolina Koženiauskaitė (IIe klasė), Inesa Ulichina (IIIf klasė), Lingailė Ruzgaitė (IIIg klasė).

2011 m. geriausias miesto biologas – Augustinas Šilalė (IVf klasė).

Prizininkų sąrašas